VÝSLEDKY PROBĚHLÝCH ZÁPASŮ

71
:
86
23.05.2024, 17:30 HOD. SH Ostrava-Tatran Detail Kooperativa NBL, Play-off
78
:
74
20.05.2024, 18:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail Kooperativa NBL, Play-off
93
:
77
16.05.2024, 18:00 HOD. Sportcentrum SLUNETA Detail Kooperativa NBL, Play-off
79
:
66
14.05.2024, 18:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail Kooperativa NBL, Play-off
86
:
75
11.05.2024, 18:00 HOD. Sportcentrum SLUNETA Detail Kooperativa NBL, Play-off
102
:
73
08.05.2024, 18:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail Kooperativa NBL, Play-off
69
:
83
07.05.2024, 18:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail Kooperativa NBL, Play-off
78
:
88
03.05.2024, 18:00 HOD. Sportcentrum SLUNETA Detail Kooperativa NBL, Play-off
88
:
78
02.05.2024, 18:00 HOD. Sportcentrum SLUNETA Detail Kooperativa NBL, Play-off
81
:
94
21.04.2024, 18:00 HOD. STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Detail Kooperativa NBL, Play-off
78
:
91
20.04.2024, 18:00 HOD. STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Detail Kooperativa NBL, Play-off
94
:
92
17.04.2024, 18:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail Kooperativa NBL, Play-off
69
:
64
16.04.2024, 18:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail Kooperativa NBL, Play-off
77
:
79
06.04.2024, 18:00 HOD. STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Detail Kooperativa NBL, Nadstavbová část – skupina A1
88
:
83
30.03.2024, 17:30 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail Kooperativa NBL, Nadstavbová část – skupina A1
70
:
75
27.03.2024, 18:00 HOD. SH Folimanka Detail Kooperativa NBL, Nadstavbová část – skupina A1
71
:
93
20.03.2024, 18:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail Kooperativa NBL, Nadstavbová část – skupina A1
83
:
109
16.03.2024, 17:45 HOD. SOU Spojů Kolín Detail Kooperativa NBL, Nadstavbová část – skupina A1
91
:
87
11.03.2024, 19:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail Kooperativa NBL, Nadstavbová část – skupina A1
83
:
57
09.03.2024, 17:30 HOD. hala Sportovní gymnázium Detail Kooperativa NBL, Nadstavbová část – skupina A1
91
:
85
06.03.2024, 18:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail Kooperativa NBL, Nadstavbová část – skupina A1
101
:
86
02.03.2024, 15:00 HOD. Sportovní centrum ČUS Nymburk Detail Kooperativa NBL, Nadstavbová část – skupina A1
69
:
60
28.02.2024, 18:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail Kooperativa NBL, Nadstavbová část – skupina A1
74
:
69
16.02.2024, 17:00 HOD. Hala Královka Detail Louda Auto Final 8
81
:
96
15.02.2024, 21:00 HOD. Hala Královka Detail Louda Auto Final 8
78
:
67
14.02.2024, 15:00 HOD. SH Královka Detail Louda Auto Final 8
93
:
83
11.02.2024, 18:00 HOD. Sportcentrum SLUNETA Detail Kooperativa NBL, Nadstavbová část – skupina A1
92
:
84
07.02.2024, 18:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail Kooperativa NBL, Nadstavbová část – skupina A1
81
:
85
03.02.2024, 17:30 HOD. Víceúčelová hala Opava Detail Kooperativa NBL, Nadstavbová část – skupina A1
76
:
71
31.01.2024, 19:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail ČP - čtvrtfinále
76
:
79
27.01.2024, 18:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail Kooperativa NBL, Nadstavbová část – skupina A1
78
:
81
20.01.2024, 18:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail Kooperativa NBL, Základní část
83
:
75
13.01.2024, 17:45 HOD. SOU Spojů Kolín Detail Kooperativa NBL, Základní část
63
:
100
10.01.2024, 19:00 HOD. Hala Kort Detail ČP - osmifinále
83
:
66
06.01.2024, 19:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail Kooperativa NBL, Základní část
85
:
101
03.01.2024, 18:00 HOD. Sportovní hala Sokol Detail Kooperativa NBL, Základní část
70
:
58
30.12.2023, 18:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail Kooperativa NBL, Základní část
77
:
79
20.12.2023, 18:00 HOD. SH Folimanka Detail Kooperativa NBL, Základní část
81
:
69
16.12.2023, 18:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail Kooperativa NBL, Základní část
83
:
90
09.12.2023, 18:00 HOD. SH Gymnázia Olomouc Detail Kooperativa NBL, Základní část
93
:
82
02.12.2023, 18:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail Kooperativa NBL, Základní část
80
:
71
18.11.2023, 17:30 HOD. SH Ostrava-Tatran Detail Kooperativa NBL, Základní část
64
:
99
11.11.2023, 17:30 HOD. hala Sportovní gymnázium Detail Kooperativa NBL, Základní část
116
:
91
04.11.2023, 20:00 HOD. Víceúčelová hala Opava Detail Kooperativa NBL, Základní část
89
:
70
01.11.2023, 18:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail Kooperativa NBL, Základní část
94
:
75
28.10.2023, 15:00 HOD. Sportovní centrum ČUS Nymburk Detail Kooperativa NBL, Základní část
103
:
93
21.10.2023, 18:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail Kooperativa NBL, Základní část
101
:
79
14.10.2023, 18:30 HOD. STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Detail Kooperativa NBL, Základní část
93
:
79
11.10.2023, 18:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail Kooperativa NBL, Základní část
80
:
76
07.10.2023, 18:00 HOD. Hala Slavie Eden Detail Kooperativa NBL, Základní část
74
:
75
04.10.2023, 17:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail Kooperativa NBL, Základní část
88
:
95
01.10.2023, 18:00 HOD. Sportcentrum SLUNETA Detail Kooperativa NBL, Základní část
99
:
63
27.09.2023, 18:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail Kooperativa NBL, Základní část
111
:
112
23.09.2023, 18:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail Kooperativa NBL, Základní část
76
:
89
16.09.2023, 17:30 HOD. SH Západní ulice, Varnsdorf Detail příprava
80
:
76
13.09.2023, 17:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail příprava
111
:
93
09.09.2023, 19:30 HOD. Športová hala Levice Detail Federální pohár
74
:
78
08.09.2023, 19:30 HOD. Športová hala Levice Detail Federální pohár
70
:
62
02.09.2023, 15:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail příprava
84
:
62
30.08.2023, 18:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail příprava
112
:
83
25.08.2023, 17:00 HOD. Centrum Rekreacyjno-Sportowe Detail příprava
74
:
87
19.03.2023, 20:40 HOD. Hala Královka Detail Louda Auto Final Four
65
:
88
18.03.2023, 19:00 HOD. Hala Královka Detail Louda Auto Final Four
61
:
75
20.02.2023, 19:00 HOD. Sportovní hala Třebeš Detail ČP - čtvrtfinále
63
:
81
11.01.2023, 19:30 HOD. Hala Slavie Eden Detail ČP - osmifinále
83
:
75
17.09.2022, 18:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail Federální pohár
87
:
52
16.09.2022, 17:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail Federální pohár
97
:
90
11.09.2022, 11:00 HOD. Sportovní hala Klimeška Detail Federální pohár
107
:
103
10.09.2022, 15:30 HOD. Sportovní hala Klimeška Detail Federální pohár
86
:
71
09.09.2022, 17:00 HOD. Sportovní hala Klimeška Detail Federální pohár
79
:
66
02.09.2022, 11:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail příprava
98
:
81
30.08.2022, 18:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail příprava
61
:
61
26.08.2022, 19:00 HOD. Hala Slavie Eden Detail příprava
77
:
90
24.08.2022, 18:00 HOD. PGE Turów Arena Detail příprava
86
:
67
20.08.2022, 18:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail příprava
85
:
94
02.02.2022, 19:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail ČP - čtvrtfinále
88
:
82
15.12.2021, 19:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail ČP - osmifinále
69
:
84
13.12.2021, 20:00 HOD. Hala 6. ZŠ Detail ČP - 3.kolo
101
:
75
08.12.2021, 19:00 HOD. Športna dvorana Detail Alpe Adria Cup
86
:
83
24.11.2021, 19:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail Alpe Adria Cup
65
:
114
23.11.2021, 19:00 HOD. Hala Kort, Liberec Detail ČP - 2.kolo
98
:
78
17.11.2021, 20:00 HOD. Hallmann Dome Detail Alpe Adria Cup
80
:
79
10.11.2021, 19:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail Alpe Adria Cup
88
:
81
20.10.2021, 18:00 HOD. Športová hala SOŠ Pezinok Detail Alpe Adria Cup
73
:
109
06.10.2021, 18:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail Alpe Adria Cup
101
:
63
11.09.2021, 15:00 HOD. Športová hala Lučenec Detail Tipsport Federální pohár
103
:
75
10.09.2021, 15:00 HOD. Športová hala Lučenec Detail Tipsport Federální pohár
89
:
53
05.09.2021, 17:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail Federální pohár
81
:
83
03.09.2021, 18:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail Federální pohár
73
:
71
31.08.2021, 18:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail příprava
89
:
74
27.08.2021, 11:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail
93
:
85
25.08.2021, 19:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail příprava
93
:
86
20.08.2021, 18:30 HOD. Margon Arena Dresden Detail příprava
96
:
90
18.08.2021, 19:15 HOD. Hala Widowiskovo Sportowa Aqua Zdrój Detail příprava
104
:
70
10.08.2021, 18:00 HOD. Hala Centrum Rekreacyjno-Sportowego Detail příprava
77
:
90
06.08.2021, 19:00 HOD. Hala Kuncova Detail příprava
79
:
85
27.01.2021, 19:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail ČP - osmifinále
92
:
76
20.01.2021, 18:45 HOD. SOU Spojů Kolín Detail ČP - osmifinále
96
:
80
09.09.2020, 18:00 HOD. Enteria Aréna Detail finále AAC
96
:
89
05.09.2020, 19:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail finále AAC
94
:
88
01.09.2020, 19:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail příprava
100
:
81
28.08.2020, 18:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail příprava
73
:
80
26.08.2020, 17:00 HOD. SH Třebeš Detail příprava
97
:
87
19.08.2020, 18:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail příprava
92
:
75
18.08.2020, 18:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail příprava
107
:
49
13.08.2020, 18:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail příprava
71
:
90
11.08.2020, 18:00 HOD. Sportovní hala Sokol Detail příprava
Nahoru