PERMANENTKY NA SEZONU 2021/2022 VČETNĚ MOŽNOSTI VYPOŘÁDÁNÍ ZA SEZONU 2020/2021
Více zde
PERMANENTKY NA SEZONU 2021/2022 VČETNĚ MOŽNOSTI VYPOŘÁDÁNÍ ZA SEZONU 2020/2021
Federální pohár rozlosován!

Děčín bude hostit jednu ze základních skupin, v níž přivítá BC Prievidza a USK Praha!

více zde
Federální pohár rozlosován!
Výrazné (po)kroky děčínského basketbalu
více zde
Výrazné (po)kroky děčínského basketbalu
AIR PRODUCTS

Představujeme partnery BK ARMEX Děčín - dalším hrdým partnerem je společnost Air Products. 

Více zde
AIR PRODUCTS
96
:
80
09.09.2020, 18:00 HOD. Enteria Aréna Detail finále AAC
92
:
76
20.01.2021, 18:45 HOD. SOU Spojů Kolín Detail ČP - osmifinále
79
:
85
27.01.2021, 19:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail ČP - osmifinále
00
:
00
06.08.2021, 19:00 HOD. Hala Slavie Eden Detail Vstupenky online příprava
Ondřej Šiška
18.1 body
20.3 užitečnost
9
5 doskoky
6.1 asistence
Tomáš Pomikálek

Tomáš
Pomikálek

Celý tým Statistiky hráčů
14.4 body
17 užitečnost
5
7.4 doskoky
1.4 asistence
Nathan Bradley Jr

Nathan
Bradley Jr

Celý tým Statistiky hráčů
16.1 body
13.2 užitečnost
22
2.8 doskoky
1.3 asistence
Chci přijít na zápas BK Děčín
Vstupenky online Vstupenky online
Srdcem válečník i mimo hřiště
Vstup do fanzony Vstup do fanzony

Kalendář zápasů

Po Út St Čt So Ne Po Út St Čt So Ne
92 : 76 BC GEOSAN Kolín detail
79 : 85 BC GEOSAN Kolín detail
19:00 SK Slavia Praha detail
18:00 Dresden Titans detail
20:00 Dresden Titans detail
18:00 Flyers Wels detail
11:00 Flyers Wels detail
18:00 Královští sokoli detail
00:00 NH Ostrava lístky
00:00 BK JIP Pardubice lístky
00:00 ERA Basketball Nymburk lístky
00:00 BK Olomoucko lístky
00:00 Basket Brno lístky
00:00 Královští sokoli lístky
00:00 USK Praha lístky
00:00 GBA Lions Jindřichův Hradec lístky
00:00 BC GEOSAN Kolín lístky
00:00 BK Opava lístky
00:00 SLUNETA  Ústí nad Labem lístky
00:00 NH Ostrava lístky
00:00 BK JIP Pardubice lístky
00:00 ERA Basketball Nymburk lístky
00:00 BK Olomoucko lístky
00:00 Basket Brno lístky
00:00 Královští sokoli lístky
00:00 USK Praha lístky
00:00 GBA Lions Jindřichův Hradec lístky
00:00 BC GEOSAN Kolín lístky
00:00 BK Opava lístky
00:00 SLUNETA  Ústí nad Labem lístky

Generální partner

Armex

Hlavní partneři

Bohemia Cargo VIANOR GPD a.s. Jabor pro s.r.o. ARMEX OIL, s.r.o. Spalding Basket Hyundai Ústecký kraj Air products ARMEX ENERGY a.s. OMEXOM CGI Statutarní město Děčín Kooperativa Yello Molten

Partneři

NBB Bohemia TERMO Děčín VIAMONT  Servis a.s. APR-CZ Transco Fyziotoncar Děčín sportuje DOKOM FINAL Děčínský stavební podnik s.r.o. Mediplast Kovošrot GROUP CZ s.r.o. Alpha idea Rengl Horejsek STK INTERPAP Office, s.r.o. Hotel Faust AD Partner DEZKA Basket obchod Horejsek Stavební společnost JK spol. s.r.o. S-Centrum Karls grill bar JAW ELMO SANEX CZ

Mediální partneři

Náš Region MF DNES Basketmag Děčínský deník Česká televize

Spřátelené organizace

HC Děčín Levharti Chomutov ZOO Děčín Basket Varnsdorf Koubasket Aquapark Děčín Streetball Mania
Nahoru