V sobotu přijede mistr!

BK ARMEX Děčín - ERA B. Nymburk
sobota 25. 9. od 18:00 
ARMEX Sportcentrum 

Vstupenky zakoupíte zde
V sobotu přijede mistr!
Válečníky v Alpe Adria Cupu čekají zvuční soupeři

Inter Bratislava, BC GGMT Vídeň a KK GGD Šenčur jsou soupeři Děčína v základní skupině B nového ročníku Alpe Adria Cupu.

podrobnosti zde
Válečníky v Alpe Adria Cupu čekají zvuční soupeři
70
:
73
18.09.2021, 18:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail Kooperativa NBL, Základní část
97
:
73
22.09.2021, 17:30 HOD. hala Sportovní gymnázium Detail Kooperativa NBL, Základní část
00
:
00
25.09.2021, 18:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail Vstupenky online Kooperativa NBL, Základní část
00
:
00
29.09.2021, 18:00 HOD. SH Gymnázia Olomouc Detail Vstupenky online Kooperativa NBL, Základní část
Matěj Svoboda
23.5 body
25 užitečnost
11
8.5 doskoky
2.5 asistence
Filip Kroutil
12 body
13.5 užitečnost
13
2 doskoky
2 asistence
Ondřej Šiška
9.5 body
9.5 užitečnost
9
3 doskoky
4 asistence
Chci přijít na zápas BK Děčín
Vstupenky online Vstupenky online
Srdcem válečník i mimo hřiště
Vstup do fanzony Vstup do fanzony

Kalendář zápasů

Po Út St Čt So Ne Po Út St Čt So Ne
77 : 90 SK Slavia Praha detail
104 : 70 Enea Zastal Zielona Góra detail
96 : 90 Górnik Walbrzych detail
93 : 86 Dresden Titans detail
93 : 85 Flyers Wels detail
89 : 74 Flyers Wels detail
73 : 71 Královští sokoli detail
81 : 83 USK Praha detail
89 : 53 BC Prievidza detail
103 : 75 BK Opava detail
101 : 63 BKM Lučenec detail
70 : 73 NH Ostrava statis.
97 : 73 BK JIP Pardubice statis.
18:00 ERA Basketball Nymburk lístky
18:00 BK Olomoucko lístky
18:00 Basket Brno lístky
18:00 BC GGMT Vienna detail
18:00 Královští sokoli lístky
18:00 USK Praha lístky
18:00 GBA Lions Jindřichův Hradec lístky
00:00 Inter Bratislava detail
18:00 BC GEOSAN Kolín lístky
18:00 SLUNETA  Ústí nad Labem lístky
18:00 BK Opava lístky
18:00 KK GGD Šenčur detail
17:30 NH Ostrava lístky
18:00 Inter Bratislava detail
18:00 BK JIP Pardubice lístky
00:00 BC GGMT Vienna detail
17:00 ERA Basketball Nymburk lístky
00:00 BK Olomoucko lístky
18:00 Basket Brno lístky
00:00 KK GGD Šenčur detail
18:00 Královští sokoli lístky
17:30 USK Praha lístky
18:00 GBA Lions Jindřichův Hradec lístky
17:45 BC GEOSAN Kolín lístky
18:00 BK Opava lístky
18:00 SLUNETA  Ústí nad Labem lístky

Generální partner

Armex

Hlavní partneři

Bohemia Cargo VIANOR GPD a.s. Jabor pro s.r.o. ARMEX OIL, s.r.o. Hyundai Ústecký kraj Air products ARMEX ENERGY a.s. OMEXOM CGI Statutarní město Děčín Kooperativa Garage 22 Yello Molten

Partneři

NBB Bohemia TERMO Děčín VIAMONT  Servis a.s. APR-CZ Transco Fyziotoncar Děčín sportuje DOKOM FINAL Děčínský stavební podnik s.r.o. Mediplast Kovošrot GROUP CZ s.r.o. Alpha idea Rengl Horejsek STK INTERPAP Office, s.r.o. Hotel Faust AD Partner DEZKA Basket obchod Horejsek Stavební společnost JK spol. s.r.o. S-Centrum Karls grill bar JAW ELMO

Mediální partneři

Náš Region MF DNES Basketmag Děčínský deník Česká televize

Spřátelené organizace

HC Děčín Levharti Chomutov ZOO Děčín Basket Varnsdorf Koubasket Aquapark Děčín Streetball Mania
Nahoru