Fotografie ze zápasů

BK ARMEX Děčín - Basket Brno 94:92, 2. čtvrtfinále play-off
BK ARMEX Děčín - Basket Brno 94:92, 2. čtvrtfinále play-off
BK ARMEX Děčín - Basket Brno 69:64, 1. čtvrtfinále play-off
BK ARMEX Děčín - Basket Brno 69:64, 1. čtvrtfinále play-off
BK ARMEX Děčín - ERA Basketball Nymburk 88:83
BK ARMEX Děčín - ERA Basketball Nymburk 88:83
BK ARMEX Děčín - SLUNETA Ústí nad Labem 71: 93
BK ARMEX Děčín - SLUNETA Ústí nad Labem 71: 93
BK ARMEX Děčín - BK Opava 91:87
BK ARMEX Děčín - BK Opava 91:87
BK ARMEX Děčín - Basket Brno 91:85
BK ARMEX Děčín - Basket Brno 91:85
BK ARMEX Děčín - USK Praha 69:60
BK ARMEX Děčín - USK Praha 69:60
BK ARMEX Děčín - BC Komárno 78:67, čtvrtfinále Česko-Slovenského poháru
BK ARMEX Děčín - BC Komárno 78:67, čtvrtfinále Česko-Slovenského poháru
BK ARMEX Děčín - BC GEOSAN KOLÍN 92:84
BK ARMEX Děčín - BC GEOSAN KOLÍN 92:84
ČTVRTFINÁLE ČESKÉHO POHÁRU - BK ARMEX DĚČÍN VS SLUNETA ÚSTÍ NAD LABEM  76:71
ČTVRTFINÁLE ČESKÉHO POHÁRU - BK ARMEX DĚČÍN VS SLUNETA ÚSTÍ NAD LABEM 76:71
BK ARMEX Děčín - BK KVIS PARDUBICE 76:79
BK ARMEX Děčín - BK KVIS PARDUBICE 76:79
BK ARMEX Děčín - BK OPAVA 78:81
BK ARMEX Děčín - BK OPAVA 78:81
BK ARMEX Děčín - ERA Basketball Nymburk 83:66
BK ARMEX Děčín - ERA Basketball Nymburk 83:66
BK ARMEX Děčín - Basket Brno 70:58
BK ARMEX Děčín - Basket Brno 70:58
BK ARMEX Děčín - SK Slavia Praha 81:69
BK ARMEX Děčín - SK Slavia Praha 81:69
BK ARMEX Děčín - SLUNETA Ústí nad Labem 93:82
BK ARMEX Děčín - SLUNETA Ústí nad Labem 93:82
BK ARMEX Děčín - BC GEOSAN Kolín  89:70
BK ARMEX Děčín - BC GEOSAN Kolín 89:70
BK ARMEX Děčín - Sršni Photomate Písek  103:93
BK ARMEX Děčín - Sršni Photomate Písek 103:93
BK ARMEX Děčín - USK Praha 93:79
BK ARMEX Děčín - USK Praha 93:79
BK ARMEX Děčín - BK REDSTONE Olomoucko 74:75
BK ARMEX Děčín - BK REDSTONE Olomoucko 74:75
BK ARMEX Děčín - NH Ostrava 99:63
BK ARMEX Děčín - NH Ostrava 99:63
BK ARMEX Děčín - BK KVIS Pardubice 111:112
BK ARMEX Děčín - BK KVIS Pardubice 111:112
BK ARMEX Děčín - BBC Bayreuth 76:89
BK ARMEX Děčín - BBC Bayreuth 76:89
Patrioti Levice - BK ARMEX Děčín 74:78 po prodl., semifinále Federálního poháru
Patrioti Levice - BK ARMEX Děčín 74:78 po prodl., semifinále Federálního poháru
BK ARMEX Děčín - Flyers Wels 84:62
BK ARMEX Děčín - Flyers Wels 84:62
BK ARMEX Děčín - BK Opava 89:67, 3. zápas finále
BK ARMEX Děčín - BK Opava 89:67, 3. zápas finále
BK ARMEX Děčín - BK Opava 76:80, 1. zápas finále
BK ARMEX Děčín - BK Opava 76:80, 1. zápas finále
BK ARMEX Děčín - BK KVIS Pardubice 90:69, 7. utkání semifinále play-off
BK ARMEX Děčín - BK KVIS Pardubice 90:69, 7. utkání semifinále play-off
BK ARMEX Děčín - BK KVIS Pardubice 83:62  5. utkání semifinále Play off
BK ARMEX Děčín - BK KVIS Pardubice 83:62 5. utkání semifinále Play off
BK ARMEX Děčín - BK KVIS Pardubice  83:74 2. utkání semifinále Play off
BK ARMEX Děčín - BK KVIS Pardubice 83:74 2. utkání semifinále Play off
BK ARMEX Děčín - BK KVIS Pardubice 88:85 po prodl.
BK ARMEX Děčín - BK KVIS Pardubice 88:85 po prodl.
BK ARMEX Děčín - NH Ostrava 86:74, 5. čtvrtfinále PO
BK ARMEX Děčín - NH Ostrava 86:74, 5. čtvrtfinále PO
BK ARMEX Děčín - NH Ostrava 92:78, 2. čtvrtfinále PO
BK ARMEX Děčín - NH Ostrava 92:78, 2. čtvrtfinále PO
BK ARMEX Děčín - NH Ostrava 84:74, 1. čtvrtfinále PO
BK ARMEX Děčín - NH Ostrava 84:74, 1. čtvrtfinále PO
BK ARMEX Děčín - BK KVIS Pardubice 89:85
BK ARMEX Děčín - BK KVIS Pardubice 89:85
BK ARMEX Děčín - NH Ostrava 93:89
BK ARMEX Děčín - NH Ostrava 93:89
ERA Basketball Nymburk - BK ARMEX Děčín 87:73
ERA Basketball Nymburk - BK ARMEX Děčín 87:73
BK ARMEX Děčín - SLUNETA Ústí nad Labem 105:87
BK ARMEX Děčín - SLUNETA Ústí nad Labem 105:87
LOUDA AUTO FINAL 4: BC GEOSAN Kolín - BK ARMEX Děčín 65:88
LOUDA AUTO FINAL 4: BC GEOSAN Kolín - BK ARMEX Děčín 65:88
Louda Auto FINAL 4: Basket Brno - BK ARMEX Děčín 74:87
Louda Auto FINAL 4: Basket Brno - BK ARMEX Děčín 74:87
BK ARMEX Děčín - Basket Brno 78:86
BK ARMEX Děčín - Basket Brno 78:86
BK ARMEX Děčín - BK Opava 95:90
BK ARMEX Děčín - BK Opava 95:90
BK ARMEX Děčín - BC GEOSAN Kolín 84:77
BK ARMEX Děčín - BC GEOSAN Kolín 84:77
NH Ostrava - BK ARMEX Děčín 93:72
NH Ostrava - BK ARMEX Děčín 93:72
BK ARMEX Děčín - ERA Basketball Nymburk 70:68
BK ARMEX Děčín - ERA Basketball Nymburk 70:68
BK ARMEX Děčín - Basket Brno 63:67
BK ARMEX Děčín - Basket Brno 63:67
BK ARMEX Děčín - BK REDSTONE Olomoucko 94:84
BK ARMEX Děčín - BK REDSTONE Olomoucko 94:84
BK ARMEX Děčín - USK Praha 85:77
BK ARMEX Děčín - USK Praha 85:77
BK ARMEX Děčín - Královští sokoli 72:84
BK ARMEX Děčín - Královští sokoli 72:84
BK ARMEX Děčín - Geosan Kolín 79:74
BK ARMEX Děčín - Geosan Kolín 79:74
BK ARMEX Děčín - Sluneta Ústí nad Labem 94:80
BK ARMEX Děčín - Sluneta Ústí nad Labem 94:80
BK ARMEX Děčín - Basket Brno 63:67
BK ARMEX Děčín - Basket Brno 63:67
BK ARMEX Děčín - NH Ostrava 95:88
BK ARMEX Děčín - NH Ostrava 95:88
BK ARMEX Děčín - SK Slavia Praha 80:63
BK ARMEX Děčín - SK Slavia Praha 80:63
BK ARMEX DĚČÍN - ERA BASKETBALL NYMBURK 84 : 82
BK ARMEX DĚČÍN - ERA BASKETBALL NYMBURK 84 : 82
BK ARMEX Děčín - BK KVIS Pardubice 85:62
BK ARMEX Děčín - BK KVIS Pardubice 85:62
Královští sokoli - NH Ostrava 80:88, Federální pohár
Královští sokoli - NH Ostrava 80:88, Federální pohár
BK ARMEX Děčín - Slavia Praha 83:75 po prodl., Federální pohár
BK ARMEX Děčín - Slavia Praha 83:75 po prodl., Federální pohár
Slavia Praha - NH Ostrava 87:83, Federální pohár
Slavia Praha - NH Ostrava 87:83, Federální pohár
BK ARMEX Děčín - Královští sokoli 87:52, Federální pohár
BK ARMEX Děčín - Královští sokoli 87:52, Federální pohár
BK ARMEX Děčín - Górnik Walbrzych 86:67
BK ARMEX Děčín - Górnik Walbrzych 86:67
BK ARMEX Děčín - ERA Basketball Nymburk 70:115
BK ARMEX Děčín - ERA Basketball Nymburk 70:115
BK ARMEX Děčín - ERA Basketball Nymburk 72:92
BK ARMEX Děčín - ERA Basketball Nymburk 72:92
BK ARMEX Děčín - Královští sokoli 80:66
BK ARMEX Děčín - Královští sokoli 80:66
BK ARMEX Děčín - GBA Fio Banka Jindřichův Hradec 87:73
BK ARMEX Děčín - GBA Fio Banka Jindřichův Hradec 87:73
BK ARMEX Děčín - BK REDSTONE Olomoucko 95:59
BK ARMEX Děčín - BK REDSTONE Olomoucko 95:59
BK ARMEX Děčín - NH Ostrava 79:65
BK ARMEX Děčín - NH Ostrava 79:65
BK ARMEX Děčín - GBA Fio banka Jindřichův Hradec 87:71
BK ARMEX Děčín - GBA Fio banka Jindřichův Hradec 87:71
BK ARMEX Děčín - BK REDSTONE Olomoucko 92:84
BK ARMEX Děčín - BK REDSTONE Olomoucko 92:84
BK ARMEX Děčín - NH Ostrava 102:88
BK ARMEX Děčín - NH Ostrava 102:88
BK ARMEX Děčín - BK Opava 85:94, čtvrtfinále ČP
BK ARMEX Děčín - BK Opava 85:94, čtvrtfinále ČP
BK ARMEX Děčín - BK Opava 88:65
BK ARMEX Děčín - BK Opava 88:65
BK ARMEX Děčín - GBA Fio banka Jindřichův Hradec 95:84
BK ARMEX Děčín - GBA Fio banka Jindřichův Hradec 95:84
BK ARMEX Děčín - Sluneta Ústí nad Labem 88:82
BK ARMEX Děčín - Sluneta Ústí nad Labem 88:82
BK ARMEX Děčín - BK REDSTONE Olomoucko 74:63
BK ARMEX Děčín - BK REDSTONE Olomoucko 74:63
BK ARMEX Děčín - KK GGD Šenčur 86:83
BK ARMEX Děčín - KK GGD Šenčur 86:83
BK ARMEX Děčín - BK JIP Pardubice 79:87
BK ARMEX Děčín - BK JIP Pardubice 79:87
BK ARMEX Děčín - Inter Bratislava 80:79
BK ARMEX Děčín - Inter Bratislava 80:79
BK ARMEX Děčín - Sluneta Ústí nad Labem 83:67
BK ARMEX Děčín - Sluneta Ústí nad Labem 83:67
BK ARMEX Děčín - Geosan Kolín 91:97
BK ARMEX Děčín - Geosan Kolín 91:97
BK ARMEX Děčín - USK Praha 80:89
BK ARMEX Děčín - USK Praha 80:89
BK ARMEX Děčín - Královští sokoli 68:82
BK ARMEX Děčín - Královští sokoli 68:82
AAC: BK ARMEX Děčín - BC GGMT Vienna 73:109
AAC: BK ARMEX Děčín - BC GGMT Vienna 73:109
BK ARMEX Děčín - Basket Brno 63:79
BK ARMEX Děčín - Basket Brno 63:79
BK ARMEX Děčín - ERA Basketball Nymburk 74:92
BK ARMEX Děčín - ERA Basketball Nymburk 74:92
Federální pohár: BK ARMEX Děčín - BC Prievidza
Federální pohár: BK ARMEX Děčín - BC Prievidza
1. kolo KNBL: BK ARMEX Děčín - NH Ostrava 70:73
1. kolo KNBL: BK ARMEX Děčín - NH Ostrava 70:73
BK ARMEX Děčín - Flyers Wels 93:85, přípravný zápas
BK ARMEX Děčín - Flyers Wels 93:85, přípravný zápas
BK ARMEX Děčín - Královští Sokoli, předkolo play-off 89:86
BK ARMEX Děčín - Královští Sokoli, předkolo play-off 89:86
BK ARMEX Děčín - Královští Sokoli 100:74
BK ARMEX Děčín - Královští Sokoli 100:74
BK ARMEX Děčín - NH Ostrava 91:64
BK ARMEX Děčín - NH Ostrava 91:64
BK ARMEX Děčín - BK Olomoucko 85:66
BK ARMEX Děčín - BK Olomoucko 85:66
BK ARMEX Děčín - DEKSTONE Tuři Svitavy 93:82
BK ARMEX Děčín - DEKSTONE Tuři Svitavy 93:82
BK ARMEX Děčín - Sluneta Ústí nad Labem 77:88
BK ARMEX Děčín - Sluneta Ústí nad Labem 77:88
BK ARMEX Děčín - DEKSTONE Tuři Svitavy 70:85
BK ARMEX Děčín - DEKSTONE Tuři Svitavy 70:85
BK ARMEX DĚČÍN - BC GEOSAN Kolín 79:85, osmifinále ČP
BK ARMEX DĚČÍN - BC GEOSAN Kolín 79:85, osmifinále ČP
BK ARMEX Děčín - BK JIP Pardubice 89:81
BK ARMEX Děčín - BK JIP Pardubice 89:81
BK ARMEX DĚČÍN - ERA BASKETBALL NYMBURK 53:115
BK ARMEX DĚČÍN - ERA BASKETBALL NYMBURK 53:115
BK ARMEX Děčín - Basket Brno 95:86
BK ARMEX Děčín - Basket Brno 95:86
BK ARMEX Děčín - Královští sokoli 99:94 pp
BK ARMEX Děčín - Královští sokoli 99:94 pp
BK ARMEX Děčín - BK Olomoucko 89:73
BK ARMEX Děčín - BK Olomoucko 89:73
BK ARMEX Děčín - Geosan Kolín 75:105
BK ARMEX Děčín - Geosan Kolín 75:105
BK ARMEX Děčín - NH OSTRAVA 94:75
BK ARMEX Děčín - NH OSTRAVA 94:75
BK ARMEX Děčín - BK Opava 68:77
BK ARMEX Děčín - BK Opava 68:77
BK ARMEX Děčín - Sluneta Ústí nad Labem 88:87
BK ARMEX Děčín - Sluneta Ústí nad Labem 88:87
BK ARMEX Děčín - USK Praha 76:81
BK ARMEX Děčín - USK Praha 76:81
BK ARMEX Děčín - BK JIP Pardubice 96:89, finále AAC
BK ARMEX Děčín - BK JIP Pardubice 96:89, finále AAC
BK ARMEX Děčín - Flyers Wels 107:49
BK ARMEX Děčín - Flyers Wels 107:49
BK ARMEX Děčín - Levharti Chomutov 92:75
BK ARMEX Děčín - Levharti Chomutov 92:75
BK ARMEX DĚČÍN - BK OPAVA 85:67 (ČTVRTFINÁLE AAC)
BK ARMEX DĚČÍN - BK OPAVA 85:67 (ČTVRTFINÁLE AAC)
BK ARMEX DĚČÍN - ERA BASKETBALL NYMBURK 81:93
BK ARMEX DĚČÍN - ERA BASKETBALL NYMBURK 81:93
BK ARMEX Děčín - DEKSTONE Tuři Svitavy 78:98
BK ARMEX Děčín - DEKSTONE Tuři Svitavy 78:98
BK ARMEX Děčín - BK JIP Pardubice 87:73
BK ARMEX Děčín - BK JIP Pardubice 87:73

Generální partner

Armex

Hlavní partneři

Bohemia Cargo VIANOR GPD a.s. Jabor pro s.r.o. ARMEX OIL, s.r.o. Hyundai Ibob.cz Ústecký kraj Air products ARMEX ENERGY a.s. OMEXOM Horejsek Chance CGI Statutarní město Děčín Kooperativa Garage 22 Molten

Partneři

APR-CZ Transco Ballup Fyziotoncar Děčín sportuje DOKOM FINAL Děčínský stavební podnik s.r.o. Mediplast SKI Bartoň Kovošrot GROUP CZ s.r.o. Rengl Centrum Pivovar Děčín Advokátní kancelář Narcis Tomášek a partneři Horejsek STK INTERPAP Office, s.r.o. Hotel Faust Stavební společnost JK spol. s.r.o. Hopsárium McDonalds Karls grill bar JAW Děčínský Pivovar Kapitán Pivovarské restaurace Kapitán THE STREETS TERMO Děčín RYKO a.s. Forró - zemní práce - autodoprava

Mediální partneři

Náš Region MF DNES Basketmag Děčínský deník Česká televize

Spřátelené organizace

HC Děčín Levharti Chomutov ZOO Děčín Basket Varnsdorf Koubasket Aquapark Děčín Streetball Mania
Nahoru