Zvelebování komunitní zahrady v DD v Krásné Lípě

Zvelebování komunitní zahrady v DD v Krásné Lípě 23.5.2022

Válečnicí nelení ani na konci sezony, kromě fyzické přípravy pod vedením Honzy Murína se zapojují i do dalšího doprovodného programu.

Jednou z akcí byla výpomoc na zvelebování komunitní zahrady DD v Krásné Lípě. Navázali tak na předešlý rok, kdy se jako první zúčastnili pomoci na nově vznikajícím projektu. Letos bylo potřeba natřít lavičky, přiložit ruku k dílu se stavbou podia, posekat zahradu, postavit plot a zbyl čas i na basketbal. Válečnici tak po roční pauze mohli opět potěšit děti svou přítomností, která je v době pocovidové k nezaplacení. Vzpomínky na tento den se vryjí hluboko do paměti nejen Válečníkům, ale hlavně dětem z dětského domova.  

 "Kluci v pondělí v dětském domově opět ukázali, že jim osudy děti nejsou lhostejné. Přišli pomáhat a přidali ruku k dílu. Tentokrat však nejen to, budovali modřinové podium. Betonovali, řezali, vrtali, až po sobě zanechali stavbu na památku věků i dětem. Ty na něm budou vystupovat a vždy si vzpomenou, že jim to postavili hodní kluci z BK ARMEX Děčín." uvedla k celé akci ředitelka DD v Krásné Lípě, Sofie Wernerová. 

 

 

Nahoru