VSTUP NA DOMÁCÍ PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ VÁLEČNÍKŮ

VSTUP NA DOMÁCÍ PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ VÁLEČNÍKŮ 12.8.2020

Ve čtvrtek čeká Děčín první herní test před novým ročníkem 2020/21, kdy v ARMEX Sportcentru přivítá rakouský tým Flyers Wels. Další přípravné zápasy čekají Válečníky v následujících týdnech.

Domácí přípravná utkání budou provázet zvýšená hygienická opatření v souvislosti se současnou situací, kdy je v souladu s nařízením vlády nutné na akce v uzavřených prostorách umožnit vstup pouze omezenému počtu diváků a v rouškách. 

Diváci jsou povinni před vstupem do prostor ARMEX Sportcentra použít dezinfekci rukou, mít zakrytá ústa a nos, dodržovat rozestupy (doporučené 2 metry), neobsazovat vyhrazené řady a sedadla. Sezení je povoleno pouze v lichých řadách a mezi každými dvěma diváky musí být volná sedačka. Vedení klubu žádá diváky o zodpovědné chování a v případě respiračních potíží o zvážení účasti. 

Na základě uvedených omezení je v tuto chvíli divácká kapacita pro přípravná utkání omezena na 200 osob.

Shrnutí pravidel:

- povinné zakrytí úst a nosu ve všech vnitřních prostorech ARMEX Sportcentra

- dezinfekce rukou při vstupu do haly

- neobsazování označených vyhrazených řad a sedadel 

- udržování volné sedačky od vedle sedících fanoušků

- dodržování rozestupů a neshlukování mimo rodinné přislušníky

 

Vedení klubu intenzivně řeší možnosti a podmínky prodeje permanentních vstupenek a dalších informací k soutěžním zápasům v sezóně, aby mohlo v dohledné době příznivce děčínského basketbalu informovat. 

Vedení klubu i celý tým děkuje za pochopení a podporu i v této nelehké době.

Nahoru