Válečnický sprint na Kvádrberku!

Válečnický sprint na Kvádrberku! 12.3.2021

Máme pro vás další akci z „válečnické dílny“ a opět pro všechny milovníky sportu! Naše basketbalové svěřence se snažíme neustále motivovat k pohybu prostřednictvím různých tréninkových programů, které jim pravidelně zasíláme. Nyní bychom rádi vyzvali i všechny „dospěláky“.

Pro  Válečnický sprint, jak jsme celou akci pojmenovali, jsme vybrali červenou trasu na vrcholku stoličné hory Kvádrberk. Jistě pro všechny dobře známou. I přesto, že nás zajímá váš „bežecký“ čas, nejdůležitější je vždy účast! Věříme, že k lepšímu času namotivuje všechny rodiče případná výhra, kterou bude zlatavý mok z děčínského pivovaru v podzámčí Nomád. Pro malé Válečníky, kteří si uřčitě půjdou s rodiči zaběhat, věnuje cenu do soutěže klub a nejen ten děčínský!

Tato akce je jedinečná v počtu zapojených klubů, protože jsme k ní přizvali i kluby z okolí, kde máme navázanou celoročně velmi dobrou spolupráci. Všichni do toho jdou nadšeně s námi a za to jsme moc rádi. Samozřejmě nebudou běhat u nás, ale trasu si stanoví každý sám ve svém městě. 

Co musíte udělat pro zapojení do soutěže?

  • vzít kecky a dojít na Kváďák - v jiných městech na vyznačenou trasu vašim klubem 
  • vemte hodinky, stopky, telefon a pošlete nám čas a fotku na email: houska@bkdecin.cz nebo označte na IG @bkdecin 
  • čekejte, jestli vyhrajete, ale především mějte dobrý pocit, že jste pro vás a pro vaše děti něco udělali 

Které spolupracují basketbalové kluby do toho jdou s námi? 

Levharti Chomutov

BK Teplice

BK Česká Lípa

Basket Varnsdorf 

A samozřejmě celý DĚČÍN!!!

Pokud se bude chtít přidat nějaký další klub, budeme rádi! 

Náš okruh je jistě všem dobře znám, ale níže vám ukážeme, kde se nachází strart a cíl. Kdyby tyto dvě cedulky snad někdo odcizil na památku, tak to vůbec nevadí, prostě se řiďte dle červených šipek na Kvádrberku. Začít můžete teoreticky kdekoliv na okruhu...

 

Nahoru