VÁLEČNÍCI VYMĚNILI PALUBOVKU ZA TANEČNÍ PARKET

VÁLEČNÍCI VYMĚNILI PALUBOVKU ZA TANEČNÍ PARKET 4.2.2020

Poslední lednový den roku 2020 se konal další ples Válečníků, který klub BK ARMEX Děčín uspořádal po roční pauze. Místem konání byly poprvé nádherné prostory děčínského zámku, jež byly příjemně zaplněny a organizátoři i návštěvníci si celou akci velmi pochvalovali.

Večerem provázel moderátor Jan Smetana, na Knihovním sále hrál k tanci a poslechu skvělý Big Band Bonit, v salónku ve východním křídle se usídlil DJ Jirka Dragoun. Hosty plesu potěšily svým vystoupením Tleskačky a taneční škola Bella Danza, která předvedla ukázky latinskoamerických a standardních tanců. Chvíli před půlnocí přišla chvilka pro všechny dámy, jež během volenky, vtipně nazvané Chcete mě?, si mohly zatančit s vybraným basketbalistou BK ARMEX Děčín.
Nechyběla ani tradiční bohatá tombola, kde hlavní cenou byl zájezd pro dvě osoby do Chorvatska od cestovní kanceláře Dezka Děčín. Dalšími cenami bylo zapůjčení vozu Volkswagen Arteon s plnou nádrží na víkend od Auto Horejsek Group, multimediální tablet Acer Iconia One 10 ve stříbrném provedení věnovaný firmou Sanex CZ, pečená kýta od firmy Hakl a čerstvý losos od Přátelé lososa. Dalšími cenami byl poukaz pro dvě osoby na večeři s jedním hráčem A-týmu a hodinový trénink s jedním hráčem A-týmu.
Ples se zkrátka opět vydařil a hráči pak udělali svým fanouškům radost i na palubovce, kde v pondělí 3. února porazili Opavu v rámci čtvrtfinále poháru AAC. 

Nahoru