Válečníci na Final 4

Válečníci na Final 4 15.3.2023

Jeden z vrcholů letošní obzvlášť zajímavé sezóny se rychle blíží a děčínský klub si pro své příznivce připravil spoustu lákadel a zajímavostí!

Sportovní hala Královka bude hostit závěrečný turnaj Českého poháru mužů nazvaný Louda Auto Final 4 o víkendu 18. - 19. 3. 2023. Semifinálové dvojice určil los, který do prvního duelu (od 15:00) poslal ústeckou Slunetu proti Basket Brno, aby se ve druhém sobotním duelu od 18:00 utkali kolínští Medvědi s BK ARMEX Děčín. Nedělní zápasy mají začátky o něco pozdější z důvodu TV přenosu, a to 16:30 utkání o 3.místo a 19:40 finále Českého poháru. Děčín bude v každém případě formálně v roli hostujícího celku i v neděli. 

Rozpis turnaje
sobota 18.3. 
15:00 Sluneta Ústí n.L. - Basket Brno (SF I)
18:00 Geosan Kolín - BK ARMEX Děčín (SF II)
neděle 19.3.
16:30 poražený SF I - poražený SF II (utkání o 3.místo)
19:40 vítěz SF I - vítěz SF II (finále)

VstupenkyKralovka - sektory
Na tomto odkazu na serveru ticketportal.cz můžete zakoupit vstupenky na všechny čtyři víkendové zápasy. V nabídce jsou dvě cenové kategorie za 150 nebo 100 Kč. Chcete-li být v děčínském kotli, vyberte vstupenky v sektorech A, D nebo G označeném "fanclub hosté", neboť byl Děčín losem určen jako druhý tým. A jelikož oba týmy z druhého semifinále budou v neděli v roli hostů, znamená to, že děčínští příznivci se budou sdružovat ve stejných sektorech i v neděli bez ohledu na to, o který duel půjde. Se zakoupenými vstupenkami Vás čekají zvýhodněné AKCE!

Zvýhodněné AKCE pro děčínské fanoušky
Válečnický fanshop 
- až do 22.3. sleva 250 Kč při nákupu nad 1.000,- Kč ve stánku při domácích utkáních nebo v kanceláři klubu a při prokázání vstupenky na Final 4, vybírat produkty můžete ZDE,
McDonald's - poukázky do provozovny v OC Pivovar v Děčíně k vyzvednutí na recepci ARMEX Sportcentra při prokázání vstupenky na Final4 během čtvrtečního a pátečního odpoledne,
HUDY - v průběhu celého víkendu 18.-19.3. sleva 250 Kč na nákup nad 1.000,- Kč při prokázaní vstupenky na Final 4 ve všech pražských prodejnách (seznam prodejen ZDE, doporučujeme prověřit web konkrétní prodejny, jen některé mají o víkendu otevřeno)
The Streets - v průběhu víkendu 18.-19.3. sleva 20% při prokázání vstupenky na Final 4 v prodejně v ulici Martinská (detail ZDE)
TIP: prodejna The Streets a jedna z prodejen HUDY blízce sousedí v ulicích Martinská 2 a Na Perštýně 14

Doprava
Adresa Sportovní haly Královka je: Nad Královskou oborou 51, Praha 7
Nejbližší zastávka MHD: Sparta (tramvaj 1, 8, 12, 25, 26)
Parking: - podzemní Parkoviště Letná (vjezd z křižovatky ulic U Sparty a M. Horákové)
                 - parkoviště (adresa M. Horákové 851, 17000 Praha 7)

Okolí Královky
Budete-li mít chvíli před / po / mezi zápasy, máme pro Vás pár tipů, jak si zpříjemnit čas v nejbližším okolí sportovní haly Královka:
-  vyhlídka na Stromovku (Alexeje Navalného) u Místodržitelského letohrádku (Královská obora 56
-  Muzeum kávy (Jana Zajíce 9)
-  vyhlášená restaurace Lokál nad Stromovkou (Nad Královskou oborou 31)
-  útulná kavárna CafésFlorés (Korunovační 21) 
-  obchodní komplex Centrum Stromovka (Veletržní 24), kousek od haly, kam můžete vyhrát dárkový poukaz!

Soutěž o voucher do Centra Stromovka
Sleduj nás instagramový a facebookový účet, kde proběhne soutěž o voucher v hodnotě 1.000,- Kč do nákupního, volnočasového a kancelářského centra na Praze 7, které je jen kousek od sportovní haly Královka hostící letošní Louda Auto Final 4 Českého poháru mužů!

Soutěž o vstupenky
Sledujte naše sociální sítě, kde v průběhu následujících dní proběhne soutěž o vstupenky na druhý semifinálový zápas, v němž se Válečníci (jako hosté) utkají s BC Geosan Kolín! 

Přímé přenosy
Obě semifinále a utkání o 3.místo budou vysílána na platformě tvcom.cz v rámci studia s dalším programem. Finálový duel pak přímým přenosem na programu ČT Sport.

Další informace
Aktuality, články, předchozí utkání jednotlivých týmů, info o přenosech, apod. naleznete na webovém odkazu ligy ZDE.

 

Nahoru