V klubu končí Karel Vlasák

V klubu končí Karel Vlasák 30.1.2022

Karel Vlasák přišel do Děčína z Liberce, kde prošel ještě mládežnickým programem Kondorů, a působil tam i v 1.lize mužů. Ve dvou sezónách nastoupil dohromady k 17 duelům Kooperativa NBL a jako mladý hráč sbíral především tréninkové dávky, minuty v nižších soutěžích (letos 1.liga v dresu Plzně a válečnická 2.liga) a jako jeden z hráčů z regionu bojoval o výraznější místo v sestavě. 

Rodák z Detroitu souběžně studuje vysokou školu v Praze a po delším čase se rozhodl pro ukončení působení v Děčíně a v profesionálním basketbalu. Karel se tak vrací do Liberce za pracovní nabídkou související se zaměřením jeho studia a basketbalu se chce věnovat pouze rekreačně. 

Vyjádření Karla Vlasáka"Na tuto životní kapitolu budu vždy vzpomínat v dobrém, je tady skvělý kolektiv lidí. Bohužel jsem měl pocit, že už se nějaký čas basketbalově nikam neposouvám, a když se objevila pracovní příležitost, jež mi sedí do oboru, který studuji, rozhodl jsem se své působení v Děčíně ukončit a začít se ubírat jiným směrem. Klubu moc děkuji za tuto příležitost a týmu přeji co nejvíce budoucích úspěchů."

Karle, děkujeme za odvedenou práci a čas strávený v klubu. Přejeme Ti hodně zdaru v soukromí a v další životní cestě! 

Nahoru