Studio Válečník

Studio Válečník 30.1.2021

Generálním partnerem Studia Válečník se stala společnost TRANSCO Bohemia s.r.o. - DĚKUJEME!

V poslední lednový den tohoto roku odvysíláme již 10. Studio Válečník a od nynějška nově pod záštitou firmy TRANSCO Bohemia s.r.o.! 

"Chtěl bych poděkovat společnosti Transco Bohemia s.r.o za podporu Válečnického studia. Díky tomu můžeme i nadále pokračovat v tomto projektu a naši fanoušci se tak mohou těšit na další zajímavé hosty. Navíc to vnímám i jako odměnu pro náš klub za práci a energii, bez které by Válečnické studio nemohlo existovat," Lukáš Houser, generální manažer klubu. 

V jubilejním díle bude poprvé hostem žena! Milena Moulisová je liberecká rodačka v současnosti zastávající post šéftrenérky dětí a mládeže na České basketbalové federaci. Má za sebou bohaté zkušenosti jako hráčka (Slovanka, Sparta, Kralupy, Aritma) včetně účasti v evropském poháru Roncheti Cup. Jako trenérka prošla spoluprací na vedení reprezentačních družstev dívek, prací na přeshraničních kempech, zkušenosti z USA či Slovinska. Vzdělávání trenérů mládeže nejmodernějšími metodami je v současnosti jedna z jejích důležitých náplní. Za své hlavní poslání však považuje... Nalaďte si nedělní Studio a dozvíte se nejen toto, ale i mnohem víc zajímavých záležitostí.

Přehled doposud odvysílaných dílů naleznete na našem klubovém youtube profilu - BK Děčín. V sekci playlisty se můžete podívat i na další pořady z naší baskeťácké dílny. ;-) 

26. 10. 2020 Studio Válečník - host Robert Landa 

02. 11. 2020 Studio Válečník - host Petr Janouch 

09. 11. 2020 Studio Válečník - host Luboš Bartoň 

15. 11. 2020 Studio Válečník - host Jakub Houška

23. 11. 2020 Studio Válečník - Petr Voříšek 

06. 12. 2020 Studio Válečník - Jiří Kalemba 

15. 12. 2020 Studio Válečník - Radim Špaček

20. 12. 2020 Studio Válečník - Šimon Ježek 

 

 

 

 

Nahoru