První díl nového dokumentu!

První díl nového dokumentu! 22.12.2023

Vstupte do světa basketbalové vášně v Děčíně tak těsně jako nikdy dřív!

Promítání prvního dílu z dvoudílné dokumentární série o válečnickém týmu BK ARMEX Děčín z aktuální sezóny proběhne v neděli 21. ledna 2024 v děčínském kině Sněžník, a to ve dvou promítacích časech: první od 17:30 a druhý od 20:00.

Tvůrce filmu Ladis Zeman, si svým přístupem z minulé sezóny vydobyl důvěru celého týmu, což mu nyní otevřelo dveře do šatny s naprosto volným přístupem, a záběry tomu odpovídají! První díl zaznamenává dění nejen fanuškům známé na hřišti, ale také autentický vhled do každodenního života přímo v kabině. Znamená to krásnou vítěznou euforii, ale také výzvy a těžké situace pro jednotlivce nebo celý tým.

Jedinečnost tohoto filmu spočívá ve sdílení až intimních detailů jednotlivých kroků cesty sportovců. Všichni v klubu si jsou vědomí, že bez fanouškovské podpory by tým nebyl tím, čím je. Tento film tak sportovním (především těm děčínským basketbalovým) příznivcům otevírá bránu do jejich sportovních životů, a klíč do první místnosti bude možné nalézt v neděli 21. ledna v kině Sněžník.

Po promítání je opět v plánu beseda s několika hráči připravenými doplnit zážitky živými komentáři a odpovídat na otázky.

Vstupenky naleznete na našem webu ZDE

Upozornění: film může obsahovat sprostá slova. Přístup dětí je na zvážení rodičů, trailer filmu poskytuje náhled na jeho obsah.

Video

Nahoru