Předávání Cerifikátů Válečníků a Válečnic

Předávání Cerifikátů Válečníků a Válečnic 24.4.2023

V basketbalovém klubu nedávno proběhla slavnostní událost, při které byli hráči a hráčky, kteří přecházejí z kategorií mládeže do soutěží dospělých oceněni Certifikátem Válečníka a Certifikátem Válečnice.

Toto ocenění si zasloužili následující hráčky a hráči ročníku 2004: Kmínková Magdaléna, Kmínková Marianna, Kulhánková Michaela, Prislupčáková Natálie, Seilerová Eliška, Spurná Lenka, Dvořák Daniel, Fichtner Matyáš, Hyka Milan, Randýsek Tomáš, Raymond Filip a Sýkora Josef. 

Klub je velmi hrdý na své hráčky a hráče, kteří úspěšně dokončili mládežnický program a nyní vstupují do soutěží dospělých. Tento moment je pro naše hráče a hráčky velmi důležitý, neboť ukončují jednu etapu a začínají další. Trenéři a celý klub si váží toho, že jsme mohli být jejich průvodci a doufáme, že budou pokračovat v cestě za svými sny a ambicemi. Slavnostní předání Certifikátů se konalo o poločase prvního letošního utkání play-off NBL mezi Děčínem a Ostravou před vyprodaným děčínským ARMEX Sportcentrem, ocenění předával předseda Rady klubu pan Jiří Šťastný.

Tato událost je důkazem toho, že klub Válečníci a Válečnice Děčín si zakládá na podpoře a rozvoji svých mladých hráčů a hráček a snaží se jim poskytnout ty nejlepší podmínky pro jejich sportovní růst. Gratulujeme všem oceněným a přejeme jim hodně úspěchů v jejich další kariéře!

 

Nahoru