Poděkování Hrdým Válečníkům

Poděkování Hrdým Válečníkům 22.3.2022

Hrdí Válečníci – DĚKUJEME

Přestože si velmi vážíme každého našeho fanouška, tímto bychom chtěli ještě jednou speciálně poděkovat těm, kteří se rozhodli ponechat finanční obnos za permanentku v Covidem-19 ovlivněné sezóně 2020/2021 svému klubu. DĚKUJEME!

„Již dva roky na každého z nás doléhají větší než obvyklé starosti. Epidemiologická krize a nyní bohužel i  válečná krize mění chování a možnosti lidí najít příležitost jak tyto komplikace překonat. V období rozšířené epidemie se podařilo udržet život v našem spolku Basketbalového klubu Děčín díky aktivitě jednotlivců, podpoře ze strany rodičů, příznivců, dárců a partnerů.  Bez ohledu na komplikace, které epidemie působila v jejich rodinách a podnikání se obětovali ve prospěch děčínského basketbalového klubu. Zaslouží si vřelé díky a uznání.

Náš spolek uzavírá hospodářský rok a účty za rok 2021. Mám velkou radost, že řada našich příznivců, členů spolku i lidí, kteří s klubem tráví hodiny svého času, věnovala své prostředky na nákup produktu SRDCOVKA a celoročních vstupenek na utkání A týmu. Nemohli dostat očekávanou porci zábavy, ale snad si všimli, že činnost klubu dostala i v omezeních nový rozměr. Mnozí se rozhodli  neuplatnit právo na náhradu nevyčerpaných vstupenek za neodehraná utkání A týmu BK ARMEX Děčín v KNBL Velmi tím pomohli našemu hospodaření a chci jim za to vyjádřit obdiv a poděkování. Seznam jejich jmen zde uvádíme, ale věřím, že to hlavní je v mysli a srdcích nás všech.“

J.Š.

Předseda představenstva

Každý Hrdý Válečník může své jméno, jako poděkování od našeho klubu, vidět také hned po vstupu do ARMEX Sportcentra už od zítřejšího utkání proti NH Ostrava.

Nahoru