Novým partnerem BK ARMEX Děčín se stalo Centrum Pivovar Děčín!

Novým partnerem BK ARMEX Děčín se stalo Centrum Pivovar Děčín! 28.4.2022

Tuto unikátní vzdušnou a světlou stavbu nedaleko autobusového a vlakového nádraží naleznete v části Děčína zvané Podmokly.

Jedná se o velmi specifický projekt, kdy architekti museli pracovat s historickými budovami, jejichž původ se datuje na konec 17. století. K nim museli citlivě, ale zároveň moderně a funkčně, připojit nové části včetně nepostradatelných technologií.

Díky realizaci této stavby tak na jednom místě zvládnete vyřídit téměř vše, co potřebujete. Najdete zde obchody s módou, hračkami, elektronikou, sportovními potřebami, knihkupectví, parfumerii a spoustu dalšího sortimentu včetně oblíbeného supermarketu Billa.

Nabídka restaurací a občerstvení je taktéž zajímavá a pestrá. Pro spěchající návštěvníky jmenujme provozovny McDonald’s, Pizza Italia Pino, čínské bistro Rudý Orel nebo Vinafood. Pro milovníky sladkého pak musíme rozhodně doporučit návštěvu Cukrárny Express, kde si kromě klasického nákupu dortů, koláčů apod. můžete objednat svatební nebo narozeninový dort. Další příjemnou zastávkou může být i Hajja Caffé, kde Vám rádi připraví vlastní praženou kávu, vafle, unikátní dezerty, anebo si zpříjemněte ráno dobrou snídaní – např. vejci ve skle. Nejoriginálnějším prostorem celého centra ale zůstává Pivovar Kapitán. Jeho historie sahá do přelomu 17. a 18. století. Kromě denního menu si návštěvníci určitě vyberou z jídelního lístku, ale především mají možnost ochutnat některé ze zde vařených piv.

Centrum Pivovar samozřejmě myslí i na nejmenší návštěvníky. Vždyť chodit po obchodech s rodiči je taková nuda! Po celém centru najdou děti na pasážích různé atrakce k vyzkoušení včetně známého vláčku. Tím nejoblíbenějším místem je ale jednoznačně Hopsárium! Děti zde mohou využít kompletně vybavené dopravní hřiště se šlapacími autíčky, semafory i benzínovou pumpou, velkou prolézací věž s klouzačkami a zapeklitými překážkami včetně velké trampolíny, skákací věž, stolní fotbal a interaktivní zábavu formou Xbox Kinect. V Hopsáriu se nevyřádí pouze děti, ale i jejich dospělý doprovod či starší sourozenci.

Tak objevte toto jedinečné Centrum, které na Vás dýchne svou jedinečnou atmosférou. Těšíme se na Vaši návštěvu!

www.centrumpivovar.cz

Nahoru