Nový pořad "60 s ..."

Nový pořad "60 s ..." 11.1.2021

Nový pořad z válečnické dílny "60 s ..." je kvízovou sondou do myslí a srDCí hráčů a dalších členů BK ARMEX Děčín. Před kamerou se postupně vystřídají zpovídaní a v rychlém sledu odpoví na sérii různorodých všetečných otázek týkající se basketu, náhledu na svět, zájmů či jejich osobního života.

"60 s ..." svým názvem napovídá o délce nahrávané sekvence, která má 60 sekund, a i když je někdy minutový úsek o trochu přetažený, otázky i odpovědi umí překvapit. V krásném českém náhledu se označení časové jednotky mění ve spojku a určuje, s kým fanoušci stráví minutu své pozornosti.

V prvním díle se netradičně představí děčínský odchovanec Filip Kroutil, jenž v prosinci podával výborné výkony a v průměrech bodů i užitečnosti se posunul do role lídra týmu... 

Jednotlivé díly budou přibývat na youtube profilu BK Děčín a budou pohromadě v playlistu "60 s ...", přidávaná budou ale zároveň i na profily našeho klubu na dalších sociálních sítích na instagramu i facebooku. Zaujmou-li Vás nová videa, neváhejte je sdílet, lajkovat a šířit mezi další příznivce děčínského basketbalu... :)

 

Video

Nahoru