NOVÉ STEZKY VÁLEČNÍKA

NOVÉ STEZKY VÁLEČNÍKA 7.11.2020

Vydej se na další STEZKY VÁLEČNÍKA

Malý nápad, který má neskutečný ohlas a tak jsme si řekli, že do toho půjdeme zase a že přidáme další možnosti na společný rodinný výlet... Do teď nám přišlo z minulých stezek cca 120 fotografií, což je neskutečné číslo a my jsme moc rádi, že jste naši výzvu přijali. Z každé fotografie máme ohromnou radost a co je hlavní? Opravdu vás rádi vidíme! Chápeme, jak složité je individuálně trénovat a i proto je v těchto chvílích důležitá rodina a společné chvíle, které spolu trávíte!

Připravili jsme opět TŘI stezky! Pracovně jsme je tentokráte nazvali "Stezka Palouček", " Stezka Válečnice" a "Stezka Labská stráž". Na každé trase je pro vás připraveno cca 1O úkolů, a to jak fyzických, tak vědomostních. Samozřejmě jsou jiné než ty minulé a na stezce směrem na Labskou stráž je i jedna velká novinka a tou jsou videa, která se vám otevřou po načtení QR kódu přímo na cedulce!

Opět nejsou na místě správné odpovědi, abyste si museli poradit i s tímto oříškem a třeba si je pro kontrolu někde vyhledat. Začátek stezky je vždy "pod kopcem" (což vidíte na fotkách a končí na vyhlídce či rozhledně, kde přichází jedna z nejdůležitějších věcí, kterou musíte udělat... VYFOTIT SE! Vaší fotkou se zapojíte do soutěže, kterou jsme pro vás přichystali. Čas máte do 30.11.2020 , kdy proběhne slosování všech fotografií. Fotky můžete posílat na email houska@bkdecin.cz, nebo nás stačí označit na instagramu (@bkdecin) a přidejte hashtag #stezkaValecnika. Těšíme se na fotky! :-) 

Začátky stezek: 

Stezka Válečnice – rozhledna Chlum – o této složitější variantě za hranicemi města si přečtěte zde 

Stezka Palouček – vyhlídka na Letnou  - začátek parkoviště ZOO, nebo klidně již zespoda od viaduktu stejně jako na Stezku Pastýřák.

Stezka Labská stráž – vyhlídka na Loubí – začátek kousek nad „lesňákem“ od dětského hřiště po panelce do kopce a směr Loubí po zelené turistické značce.

O co opět hrajeme? Stejně jako minule to bude:

1.cena  - mikina

2. cena - triko 

3. cena - Válečnický kulich 

4. cena - fan šála 

5. cena - 2 páry ponožek  

Ke všem cenám přidáme ještě magazín Kooperativa NBL na sezonu 2020/2021 #tojebasketbal :-) 

 

....A  pro ty, kteří ještě nestihli první tři stezky, přikládáme odkaz na minulý článek. Určitě je nevynechte. ;-) 

Nahoru