NEJEN VÁLEČNICKÉ SRDCE, ALE I KOSTRA!

NEJEN VÁLEČNICKÉ SRDCE, ALE I KOSTRA! 8.4.2020

S radostí můžeme všem našim fanouškům oznámit, že součástí Válečnické rodiny zůstávají i nadále Tomáš Pomikálek, Ondřej Šiška, Filip Kroutil a Pavel Grunt! Věříme, že Vám v této nelehké době uděláme alespoň trochu radost a že se všichni společně budeme těšit na sezonu 2020/21!

Válečnická kostra do sezony 2020/2021: Ondřej Šiška, Lukáš Bobek, Filip Kroutil, Šimon Ježek, Tomáš Pomikálek, Martin Mach, David Žikla, Robert Landa , Jakub Skalička, Pavel Grunt a mladík Lukáš Rozsypal. Další jména na posílení kádru jsou v jednání.

Tomáš Pomikálek (v Děčíně 2009-12 a od 2015): „Především bych chtěl poděkovat celému klubu BK ARMEX Děčín za příležitost a důvěru. Těším se, že i nadále budu hájit barvy Válečníků, můžu sdílet emoce se všemi v klubu, se spoluhráči a samozřejmě i našimi úžasnými fanoušky. Děkuji Vám všem, že jste mi udělali rozhodování mnohem jednodušší a já se Vám to teď budu snažit vrátit na palubovce. Číslo 5 (stále) žije!"

Ondřej Šiška (v Děčíně od 2015): „Jsem rád, že mohu pokračovat v řadách Válečníků. Vážím si zájmu a hlavně toho, že mohu nadále hrát před tak skvělým publikem, jako je v Děčíně. Pauza bude dlouhá, a tak doufám, že se dobře připravíme na nadcházející sezónu a popereme se opět o finále."

Filip Kroutil (děčínský odchovanec v A-týmu od 2014): „Jsem velice rád, že jsem dostal opět možnost reprezentovat jeden z nejlepších českých basketbalových klubů a zároveň i město, ve kterém žiju celý svůj život. Také skálopevně věřím, že se nám v následujících sezónách budou vyhýbat zranění a my budeme mít šanci hrát na špici ligy a bojovat o další medaile."

Pavel Grunt (v Děčíně od 2017): „Chtěl bych poděkovat vedení BK ARMEX Děčín za důvěru a šanci znovu restartovat svoji kariéru po vleklém zranění z minulé sezony. Teď mě ještě čeká rekondice a aktivace operovaného kotníku, ale do přípravy nastoupím na 100%. Doufám, že tato nešťastná doba brzy skončí, protože se nemůžu dočkat, až znovu vyběhnu před děčínské fanoušky."

Z českých hráčů nebyla smlouva prodloužena Lukáši Feštrovi. I ten ale zůstane nesmazatelně zapsán pod 4. stříbrnou medailí našeho klubu! Lukášovi přejeme do další kariéry a především do budoucího života jen to nejlepší! Díky za skvělé 3 roky ve Válečnickém dresu!

Nahoru