Kdy se Válečníci vrátí na palubovku?

Kdy se Válečníci vrátí na palubovku? 23.9.2020

V pondělí 21.9. se hráči a členové realizačního týmu BK ARMEX Děčín podrobili testům.

Jak už jsme v minulém týdnu informovali, vzhledem k prokázané nákaze COVID-19 u jednoho člena realizačního týmu, byla na celý A-tým děčínských Válečníků uvalena od KHS desetidenní karanténa. Zároveň všichni, kterých se toto opatření týkalo, absolvovali test na přítomnost koronaviru.

Na základě výsledků bylo šest hráčů testováno s pozitivním výsledkem. Všichni jsou buď bez nebo pouze s mírnými příznaky onemocnění. Ostatní hráči a realizační tým byli testování negativně.

Pro celý tým však situace znamená dočasnou stopku ve fungování. Pozitivně testovaní, pokud se u nich nebudou projevovat žádné příznaky, již na další test nemusí, a po uplynutí deseti dnů se mohou zapojit do tréninkového procesu. Negativně testované čeká ještě kontrolní test, a v případě negativního výsledku se i oni zapojí do tréninku.

Celý tým BK ARMEX Děčín by se tak mohl za příznivého vývoje setkat na prvním tréninku po karanténě začátkem příštího týdne. V tom případě by nemělo nic bránit odehrání utkání již 3.10. v Pardubicích a prvního domácího ligového utkání letošní sezony ve středu 7.10. proti Ostravě.

Náhradní termíny neodehraných utkání jsou v jednání a budeme o nich informovat na našem webu a sociálních sítích.

Děkujeme za podporu! SrDCem Válečník!

Nahoru