Informace pro držitele permanentek

Informace pro držitele permanentek 15.2.2021

Pro BK ARMEX Děčín je smutnou skutečností, že během podzimní části sezony směl A-tým před fanoušky odehrát pouze jedno soutěžní utkání – finále AAC. Nyní je již zcela jasné, že ani druhá polovina sezony neumožní hrát uspokojivý počet zápasů v zaplněném ARMEX Sportcentru. Hráče i celý klub to velmi mrzí, jelikož zde chybí ona vyhlášená podpora a atmosféra, kterou dokáží děčínští fanoušci vytvořit.

Ačkoliv je klub po celou dobu nouzového stavu velmi aktivní a především na sociálních sítích se snaží být s fanoušky v blízkém kontaktu, zápasy KNBL je možné přenášet pouze prostřednictvím video on-line přenosů nebo na ČT Sport. Bohužel, i takto redukovaný život klubu se neobejde bez nutných nákladů a snížení příjmů. Pro držitele permanentních vstupenek na sezonu 2020/21 však samozřejmě platí možnost odečtení alikvótní části ceny za neodehraná utkání při koupi nové permanentní vstupenky na sezonu 2021/22.

Tým stále bojuje o co nejlepší postavení v předkole play-off a následnou účast v play-off, tudíž je klub připraven udělat vše pro maximální počet fanoušků v hledišti, pokud by bylo možné hrát před diváky ještě utkání v nadstavbové skupině KNBL. V případě postupu do vyřazovací části soutěže a rozvolnění návštěvnosti sportovních utkání bude „permanentkářům“ umožněn volný vstup nad rámec podmínek při nákupu vstupenky.

I díky majitelům permanentních vstupenek dokáže dokončit A-tým tuto sezonu v boji o co nejlepší umístění se ctí a udržet tak kontinuitu klubu. Vedení klubu se cítí zavázáno tradicí trvající již 75 let, těší se na brzké setkání při soutěžních utkáních v ARMEX Sportcentru a věří, že i fanoušci v této nelehké době zachovají děčínskému basketu svoji přízeň.

 

Nahoru