HOĎ SI O KILO se SANEX CZ

HOĎ SI O KILO se SANEX CZ 5.1.2024

V sobotu při utkání proti Nymburku se znovu ve spolupráci se společností SANEX.CZ rozběhne soutěž HOĎ SI O KILO o 100 000 korun!

PŘIHLÁSIT do soutěže se budete moci pouze osobně po vstupu do ARMEX Sportcentra hned za turnikety. Tam na Vás bude čekat hosteska, u které si v případě Vašeho zájmu vyzvednete lístek, opravňující zúčastnit se soutěže. Následně bude v přestávce mezi 1. a 2. čtvrtinou vylosován jeden účastník, který se v poločase dostaví ke stolku časoměřičů, kde se domluví na podrobnostech. Samotná soutěž proběhne o přestávce mezi 3. a 4. čtvrtinou. Prosíme, aby se přihlašovali pouze ti fanoušci, kteří chtějí opravdu soutěžit a je jim 18 let a více.

Úkolem soutěžícího bude za stanovený časový úsek 1 minuty trefit postupně 1 trestný hod, 1 střelu zpoza trojkového oblouku a 1 střelu z půlky. Po každé střele si soutěžící musí sám podat míč a pokračovat ve střelbě. Počet pokusů je omezený pouze časem 1 minuty. V případě přešlapu určené čáry pro daný hod je pokus neplatný a musí se opakovat.

Pokud soutěžící trefí v časovém limitu všechny tři pozice, získá výhru 100 000 korun od společnosti SANEX.CZ!

Soutěžit může pouze osoba starší 18 let.

Na regulérnost soutěže bude dohlížet školený rozhodčí basketbalu.

Nahoru