Finále KNBL 2023 - vstupenky

Finále KNBL 2023 - vstupenky 23.5.2023

Postupem do letošního finále Kooperativa NBL jsme udělali ohromnou radost nejen sobě, ale především všem našim skvělým fanouškům. Zároveň jsme ale museli začít řešit enormní zájem o vstupenky do ARMEX Sportcentra, který výrazně převyšuje jeho maximální kapacitu.

Museli jsme proto vyřešit, jakým způsobem zahájit předprodej vstupenek na první, třetí a případné páté finálové utkání (první se hraje již v pátek 26.5. od 18:30). Těch navíc vzhledem k velkému počtu prodaných sezónních permanentek nezbývá na každé PLAY-OFF utkání mnoho na sezení. Z tohoto počtu jsme navíc povinni odevzdat 50 vstupenek soupeři, v tomto případě opavským fanouškům (tímto se jim srdečně omlouváme, ale vzhledem ke kapacitě „Maroldovky“ nejsme schopni pokrýt celou poptávku opavského klubu).  

Důvodem, proč jsme se rozhodli k osobnímu předprodeji vstupenek bylo umožnit si pořídit vstupenky našim věrným fanouškům v Děčíně, což by při on-line prodeji nebylo možné. Je nám jasné, že se nedostane na všechny a moc nás to mrzí. Uspokojit všechny fanoušky ale vzhledem k výše popsanému není v našich silách.

Zaznívají i dotazy směrem k Zimnímu stadionu v Děčíně. Nad touto možností jsme samozřejmě uvažovali, ale důvody, proč zůstat DOMA v ARMEX Sportcentru jasně převážily „Zimák IV“. Prvním důvodem je ekonomika, kdy se cena všeho potřebného od roku 2017 (poslední Zimák) téměř zečtyřnásobila. Dalším důvodem je celková organizace, protože v takto krátkém čase (5 dní) není v možnostech klubu zvládnout tak rozsáhlou akci, abychom měli jistotu hladkého průběhu. Tím nejzásadnějším důvodem je pak sportovní stránka. Poprvé v historii klubu máme možnost začínat FINÁLE KNBL DOMA! Poprvé v historii klubu máme reálnou šanci bojovat o TITUL V KNBL! Poprvé v historii klubu jsme doma prohráli pouze 3 utkání za celou dosavadní sezonu! TADY JSME DOMA!

Prodej vstupenek na utkání č.3 bude probíhat v podobném režimu, a začne ve čtvrtek v 17:00 v prostorách ARMEX Sportcentra, tedy pouze osobní nákup a odběr. Prodej bude omezen na 4 vstupenky na osobu. Zbývající vstupenky (pokud zbydou), půjdou do online prodeje v pátek 26.5. v 9:00.  

Omlouváme se všem, na které se nedostane, věříme, že i tak nám zachováte přízeň. SrDCem VÁLEČNÍK!

 

Nahoru