COMBATBALL 3: Houška vs. Němeček

COMBATBALL 3: Houška vs. Němeček 8.3.2024

V Děčíně v ARMEX Sportcentru se v pátek 15.3.2024 od 17:30 odehraje v rámci charitativní akce atraktivní klání sportu zvaného CombatBall. V Česku půjde už o třetí zápas, přičemž oba úvodní duely se konaly v nedalekém Chomutově, odkud jsou také iniciátoři celého projektu. Hlavní myšlenkou akce je benefice, která má v Děčíně konkrétní cíl - pomoci Věrušce a Vikymu. Výtěžek vybraný nejen ze vstupného, ale také z prodeje exkluzivních fanpředmětů v CombatBall storu poputuje právě na podporu těmto dvěma skvělým dětem, které to díky nepřízni osudu nemají v životě snadné. Motto tvůrců tohoto příběhu zní: "Nemůžeme pomoci každému, ale každý může pomoci někomu."

CombatBall je unikátní spojení toho nejlepšího z wrestlingu, basketu a rugby, což dává základ ke strhující show, a pro děčínské sportovní příznivce může být zajímavým oživením ve sledování týmových sportů. Oba týmy mají své hlavní tváře, jež jsou vtělené do sportovních osobností města, Václava Němečka a Jakuba Houšku. Trenérských rolí se zhostí členové basketbalového BK ARMEX Děčín Tomáš Pomikálek a AJ Walton. V dresu se pak představí mnoho zajímavých jmen z různých sportovních odvětví jako je řecko-římský zápas, MMA, wrestling, rugby, hokej, fotbal, a samozřejmě i basketbal.

Z konkrétních jmen budou basketbalovým příznivcům nejvíce známí Luboš StriaRobert Landa nebo Honza Jiřiček. Velká jména však jsou také olympionik ve wrestlingu Artur Omarov, hokejista a bývalý kapitán HC Litvínov Michal Trávníček, hokejista a bývalý reprezentant ČR Angel Krstev, vycházející hvězda MMA Tagir Makhmudov, boxer Miguel Velozo, aktuálně populární bojovník Clash of the Stars Patrik Žralok a spousta dalších špičkových sportovců, především reprezentantů ČR v řeckořímském zápase. Trenérský tým pak rozšíří opravdu velká jména - bývalý špičkový fotbalista Vladimír Šmicer, boxerka Lucie Horváth Sedláčková, boxer a stříbrný olympionik Rudolf Kraj a MMA zápasník Alexander Cverna! Pro více aktuálních informací včetně parádních fotek a ukázek z prvních dvou duelů zkuste mrknout na instagramový profil Combatball nebo na facebookovou stránku Combatball.

"Jsme nadšení, že se podařilo nasměrovat COMBATBALL 3 právě do Děčína, který je proslulý svými skvělými fanoušky a jejich podporou pro benefiční projekty. Myslím, že budou mile překvapeni, jak se dá jejich milovaný basket skloubit s úpolovými sporty. CombatBall je v tomto unikát a pro Česko ho chceme nadále představovat právě s benefičním podtextem. Účastnit se budou obrovské osobnosti ze světa sportu a pevně věříme, že všichni společně dokážeme Věrušce a Vikymu pomoci co nejvíce.", řekl Daniel Borisov, jeden z pořadatelů akce.

Vstupenky jsou již v prodeji a je možné je zakoupit ZDE.

 

Nahoru