BOHEMIA CARGO s.r.o.

BOHEMIA CARGO s.r.o. 11.1.2021

Představujeme partnery BK ARMEX Děčín - další společností je BOHEMIA CARGO s.r.o.

Dalším významným sponzorem děčínského basketbalu, kterého si v rámci přestavení našich partnerů dovolujeme představit, je společnost BOHEMIA CARGO. Ta se od svého vzniku nepřetržitě podílela a nadále podílí na činnosti a úspěších našeho klubu.

BOHEMIA CARGO s.r.o. je ryze česká, rodinná společnost, poskytující komplexní služby v oblasti přepravy a průmyslové logistiky. Nabízí profesionální přístup s důrazem na kvalitu poskytovaných služeb a nadstandartní úroveň komunikace. Naší hlavní předností je individuální přístup a přizpůsobení se potřebám zákazníka, dlouhodobé zkušenosti v oboru a znalost trhu.

Patříme mezi elitní skupinu poskytovatelů logistických služeb se statusem Oprávněný Hospodářský Subjekt (AEO). Samozřejmostí je též certifikace dle norem ISO 9001: 2015. Kvalita pro nás není jen pojem, je nedílnou součástí veškerých nabízených služeb.

Společnost byla založena v roce 1997 Janem Kučerou st., jako lokální spediční společnost s 10 zaměstnanci se zaměřením na místní zákazníky, činné v zahraničním obchodě. Po více než dvacetiletém působení firmy na trhu patří dnes BOHEMIA CARGO se 180 zaměstnanci, 5 pobočkami a ročním obratem přesahujícím 750 milionů CZK mezi významné poskytovatele služeb v oblasti dopravy a logistiky.

Máme pobočky v Děčíně, Ústí nad Labem, Praze, Brně a Liberci, jejichž tým loajálních zaměstnanců je připraven plnit nejnáročnější zákaznické požadavky a přání.

Naše motto „Zákazník je vždy na prvním místě“ nás provází od počátku založení společnosti a denně nám pomáhá si uvědomovat naši silně prozákaznickou strategii.

Nahoru