Andělé existují

Andělé existují 24.12.2021

Že i v dnešní době existují andělé jsme se přesvědčili i my. A kdy jindy o nich mluvit, než na Vánoce?

Příběh první

Kdo by ve vlastním volnu, na své náklady a zkrátka "jentak" jezdil pro děti z dětského domova v Krásné Lípě a vozil je na zápasy basketbalového A-týmu a po nich zase zpět? Inu Anděl... Děti bez rodin si tak mohli užít alespoň na chvilku atmosféru děčínského ARMEX Sportcentra a pořádně si zafandit. Bohužel při jedné zpáteční cestě z Krásné Lípy do Děčína (naštěstí už bez dětí) náš Anděl havaroval, zničil si vlastní auto a skončil na několik dní v nemocnici. My ale věříme, že tohle všechno se sčítá a i každý takový Anděl bude za svou dobrotu odměněn. Děkujeme Sabčo!

Příběh druhý

Byla jedna paní a ta zůstala na světě tak trochu sama. Sama ale jen do té doby, než se přidala k válečnické rodině. Od té chvíle je nedílnou součástí našeho klubu, stejně jako její neustále dobrá nálada a usměvavá tvář. Co má však především, je vlídné srdce. Díky její nezištné pomoci mohou naši hráči využívat rehabilitační a regenerační přístroje v hodnotě několikaset tisíc korun. A to není zdaleka všechno. Už dva dětské domovy, se kterými náš klub dlouhé roky spolupracuje se dočkaly nečekaného vánočního dárku. Náš Anděl obdaroval každý z těchto domovů částkou několika desítek tisíc korun. Děkujeme Vendy!

 Přejeme krásné Vánoce  všem dobrým lidem, a hlavně Vám, naši Andělé…

Nahoru