Válečník pomáhá Nemocnici Děčín

Válečník pomáhá Nemocnici Děčín 3.4.2020

Vstupenky jsou v prodeji od 1. dubna 2020!

Určitě nás všechny mrzí, že nemůžeme letos svádět líté boje play off, které nás i Vás naplňují obrovskou energií. Letošní rok se svádí tyto boje na jiné úrovni a my bychom nechtěli jen zpovzdálí přihlížet, ale i se aktivně zapojit.

Naše dlouhodobá spolupráce s děčínskou nemocnicí nás přiměla k myšlence pomoci v tomto boji právě jí samotné. Všichni se nyní pohybujeme v době koronaviru, ale zrovna lékaři, sestry a další zaměstnanci nemocnice jsou tomuto viru opravdu blízko. Rádi bychom tímto projektem ještě více ukázali to, co se nyní kolem nás děje. Líbí se nám, jak se celé ČESKO semklo a bojuje proti tomuto viru společnými silami. Pojďte si společně s námi v této nelehké době zavzpomínat na náš největší úspěch v historii, a to postup do finále v roce 2015 – splněný sen mnoha generací!

 

Připravili jsme pro vás fotky a videa z postupového semifinále, samotného finále na zimním stadiónu, dále se také budete moci podívat na autentický bulletin ze zápasu, součástí je i historická vstupenka z utkání. Dále jsme si pro Vás přichystali vzpomínkové ohlasy účastníků těchto bojů, novinové články a v neposlední řadě triko „Válečník pomáhá“, které si budete moci společně se vstupenkou zakoupit a poté hrdě nosit. Zakoupením tohoto trika přispějete ještě o 50kč více oproti běžné vstupence. Vzhledem k situaci je toto možná jedna z nejdůležitější vstupenek, které si zakoupíte v historii našeho klubu… VSTUPENKA, KTERÁ POMÁHÁ!

 

Jak to bude fungovat?

Zakupte si vstupenku stejně, jak jste zvyklí při běžných utkáních (skrze náš online prodejní kanál https://bkdecin.enigoo.cz/online/#/tickets). Na výběr máte hned ze 4 variant vstupenky. Vstupenka za 100,- Kč je vstupenka, která Vás opravňuje ke vstupu do virtuálního prostoru, kde naleznete všechny výše zmíněné vzpomínkové materiály k finále 2015. Druhou možností je zakoupení vstupenky za 250,- Kč. Ta je oproti předchozí vstupence ještě navíc „vybavena“ tričkem Válečník pomáhá. S nákupem této vstupenky přispíváte na charitu o 50,- Kč více než u předchozí varianty, tedy rovných 150,- Kč poputuje na konto děčínské nemocnice. Pro ty náročnější zde máme ještě dvě speciální kategorie vstupenky a to za 2 500,- Kč a za 10 000,- Kč. Vstupenka za 2 500,- Kč je včetně autentického dresu utkání na zimním stadionu. Pozor - kapacita této varianty vstupenky je omezena, do prodeje putují pouze tři vstupenky takového charakteru. A poslední možnou volbou vstupenky je ta za úctyhodných 10 000,- Kč. Luboš Stria (bývalý děčínský hráč) se pro tyto charitativní účely rozhodl věnovat svůj dres i se stříbrnou medailí!  Obě tyto věci můžete získat právě nákupem vstupenky za 10 000,- Kč a celá částka bude věnována Nemocnici Děčín. Ti z Vás, kteří zvolí vstupenku s tričkem či dresem, prosíme Vás o shovívavost, vše bude osobně předáno, až to situace umožní.

 

Komentáře:

MUDr. Michal Hanauer, MBA, ředitel Nemocnice Děčín o.z: „Jsme moc rádi, že naši děčínští basketbalisté nezůstali schováni a dělají to, co se na válečníka sluší, bojují a pomáhají. Není to poprvé ve vztahu k naší děčínské nemocnici. Pro nás je to ohromná morální vzpruha, že na té frontě nejsme sami. Chlapi díky.“

Bc. Lukáš Houser, generální manažer BK ARMEX Děčín: „Kdyby se teď mohl hrál basketbal, naše děti by mohly chodit normálně do školy a my bychom mohli žít bez omezení, asi bychom si na 5. výročí prvního finále na zimáku nevzpomněli. Situace se ale vyvinula jinak, a je čas na to si zavzpomínat. A když je navíc na co vzpomínat, byla by škoda to neudělat. Pro mě znamená vzpomínka na zimák 2015 hlavně to obrovské spojení lidí z Děčína a okolí. Desítky dobrovolníků a tisíce fanoušků. Pojďme se spojit znovu! Zakoupením vstupenky na zimák si společně zavzpomínat na tu neskutečnou atmosféru a zároveň pomoci NAŠÍ NEMOCNICI!"

valecnikpomaha.bkdecin.cz

Video

Nahoru