Ondra Šiška mění působiště

Ondra Šiška mění působiště 16.6.2022

Po sedmi sezonách v děčínském dresu se Ondra Šiška rozhodl pro změnu a přestupuje do klubu BC GEOSAN Kolín. BK ARMEX Děčín Ondrovi děkuje za vše, co pro klub na hřišti i mimo něj za celou tu dlouhou dobu udělal a přeje mu mnoho štěstí v životě i na palubovce. Společně s Ondrou jsme získali celkem tři stříbrné medaile a byl tak součástí dosud nejúspěšnějšího období našeho klubu. Díky Šíšo!

Ondra Šiška ke svému odchodu řekl: „Chtěl bych poděkovat Děčínu za sedm sezon ve válečnickém dresu, zažil jsem zde skvělé sezóny, horší sezóny, ale hlavně nespočet zážitků a zkušeností, na které budu vzpomínat. Sedm let je kus života a jak to bývá, i já jsem pocítil potřebu se hnout z místa a nasát čerstvý vítr do plachet. Chtěl bych poděkovat všem lidem, na které jsem během této sedmileté jízdy narazil a lidem kteří mě podporovali. Děčín neodmyslitelně zůstane velkou částí mého života a já mohu říct jen DÍKY ????

Lukáš Houser k Ondrovu odchodu řekl: „ Ondra už delší dobu mluvil o tom, že cítí potřebu změny. A přestože bychom ho rádi viděli i nadále ve Válečnickém dresu, naprosto respektujeme jeho rozhodnutí. Za těch sedm sezon, které v Děčíně strávil, nechával na hřišti vždy maximum a za to mu patří ohromný dík a kredit. V Děčíně Ondra zanechal hlubokou stopu nejen hráčskou, ale i lidskou. Proto mu všichni přejeme jen to dobré. Pro nás to teď ale znamená nastavit tým a hru trochu jinak a na tom už intenzivně pracujeme. Věřím, že v nejbližší době představíme našim fanouškům první posily do nové sezóny.“

Nahoru