ARMEX Group

ARMEX Group 10.11.2020

V našem novém seriálu bychom Vám chtěli přiblížit naše významné sponzory. A jako prvního nemůžeme představit nikoho jiného, než našeho titulárního partnera – společnost ARMEX Group.

Ta se stala titulárním a generálním partnerem našeho A-týmu v roce 2015 a zásadním způsobem se tak zasloužila o obhajobu prvních stříbrných medailí. Během dalších 3 sezon se nám společně podařilo získat ještě dvě finálové účasti v KNBL, jednu v Českém poháru a jednu v mezinárodním poháru Alpe Adria Cup. Nejen z tohoto pohledu se jedná o nejúspěšnější období v historii děčínského basketbalu.

Jméno společnosti ARMEX nese i domov děčínských Válečníků - sportovní hala v Maroldově ulici. Proto pevně věříme, že naše úspěšná a dlouhodobá spolupráce přinese našim fanouškům ještě mnoho emocí, zážitků a sdílené radosti.

A teď už k představení samotné společnosti ARMEX Group. ARMEX Group je ryze českou společností, patří mezi TOP 20 firem v České Republice, a zároveň je největší skupinou Ústeckého kraje. Zaměstnává několik stovek pracovníků. Do skupiny ARMEX patří mnoho společností, které podnikají v různých oblastech:

Hoteliérství a gastronomie
ARMEX vybudoval v centru Děčína třípodlažní multifunkční budovu ARMEX LiveCentrum, která slouží široké veřejnosti pro sportovní a gastronomické vyžití. Komplex byl otevřen v červnu 2020 a najdete v něm jedno z nejmodernějších fitness v regionu, fight arénu pro tréninky bojových sportů jako Box, Kickbox nebo MMA, sport studio se skupinovými lekcemi Jógy, Bosu, TRX a dalších, nebo také špičková solária. Nachází se zde také unikátní restaurace ARRIGO pod vedením skvělých šéfkuchařů, mezi které patří také Mirek Kalina, porotce MasterChef Česko. Ochutnat zde můžete jídla české i evropské kuchyně z kvalitních a farmářských surovin. V kavárně si můžete vychutnat prémiovou kávu z různých koutů světa společně s originálními dezerty. V obchůdku s bistrem pak můžete zakoupit pečivo z vlastní pekárny, obložené bagety, chlebíčky, pomazánky a široký sortiment kvalitních potravin. ARRIGO disponuje také prostornou letní terasou, která se v zimě promění na vyhřívanou panoramatickou venkovní terasu, ve které si můžete vychutnat své jídlo i pití i za nepříznivého počasí. Součástí ARMEX LiveCentra je také celkem 42 bytů. Turisté se zde mohou ubytovat na svých cestách po Česku v plně vybavených apartmánech, ostatní byty jsou využívány pro dlouhodobý nájem.

ARMEX se dále chystá k rozsáhlé výstavbě na místě zchátralého hotelu Maxičky, kde vnikne moderní Park Resort & Spa v kategorii *****. Tento krásný areál tak bude opět sloužit k rekreaci turistů i volnočasovým aktivitám veřejnosti.

Prodej pohonných hmot a provozování čerpacích stanic 
Společnosti ARMEX Oil je největším českým privátním distributorem pohonných hmot. V rámci velkoobchodního prodeje zásobuje například velké dopravní společnosti, čerpací stanice, i zemědělské podniky po celé České Republice. Disponuje také vlastní sítí čerpacích stanic, součástí několika z nich jsou také TravelFree prodejny. V současné době se společnost zabývá také výstavbou a provozem kasín. 

Prodej Elektřiny a zemního plynu
Společnost ARMEX ENERGY patří mezi významné dodavatele elektřiny a zemního plynu v České republice. Již 15 let dodává jak domácnostem, tak podnikatelům, obcím a dalším institucím. Z pohledu trhu je středně velkým alternativním dodavatelem energií s neustále zvyšujícím se počtem odběrných míst. 

Výstavba a správa průmyslových zón
ARMEX je vlastníkem a provozovatelem administrativně-průmyslové zóny, nacházející se v městské části Děčín-Folknáře. Zónu stále rozšiřuje a staví další budovy, skladové a výrobní haly a kancelářské prostory.

 

Developerská činnost a řízení investiční výstavby
ARMEX INVEST zajišťuje investiční projekty, inženýring a výstavbu průmyslových objektů, ale i rodinných domů, hotelů, kancelářských prostor a multifunkčních objektů. Mezi nejvýznamnější projekty patří průmyslová zóna Lovosice II, ve které by mělo vzniknout na 130.000 m2 skladovacích a výrobních ploch, budova ARMEX LiveCentrum nebo multifunkční objekt v Děčíně- Letné, aj.
 

 

Nahoru