75 let od založení basketbalu v Děčíně

75 let od založení basketbalu v Děčíně 17.8.2020

V letošním roce uplynulo neuvěřitelných 75 let od založení basketbalu v Děčíně. Proto se klub rozhodl, jako dárek svým fanouškům, spustit zbrusu nové webové stránky, které jste právě navštívili. Věříme, že se budou líbit a stanou se nedílnou součástí válečnické rodiny. Při svém významném jubileu bude klub v letošní sezóně také používat logo, oslavující jeho tradici a úspěchy. 

Dalším chystaným dárkem pro fanoušky je připravovaná brožura od autora Jindřicha Strašnova. Ta naváže na knihu PŘÍBĚH BK DĚČÍN a zmapuje posledních pět let klubové historie. Mezi fanoušky by se měla dostat v průběhu září tohoto roku.

Historie basketbalu v Děčíně je velmi bohatá. Od prvního názvu SOKOL, přes SPARTAK-KARNA a LOKOMOTIVA, se dostal až k dnes již zažitému BK DĚČÍN. V současnosti hrdě doplněným o název generálního partnera klubu BK ARMEX DĚČÍN. Zároveň si klub svým neústupným bojem vysloužil přízvisko VÁLEČNÍCI. Proto přejeme všem fanouškům - Válečníkům i Válečnicím - mnoho neopakovatelných zážitků s naší krásnou hrou i do dalších let! SRDCEM VÁLEČNÍK!

 

 

Nahoru