Novinky

Vítězství v anketě Sportovec roku 2016

31.03.2017 09:53JD, Žatecký deník | Tisk | Přejít zpět
Vítězství v anketě Sportovec roku 2016

Simona Baumrtová a BK ARMEX Děčín přebrali cenu za první místo v hlavních kategoriích ankety o nejúspěšnějšího sportovce Ústeckého kraje 2016! 

 



První místo Válečníků je v silné konkurenci velmi cenné! Hráči, trenér a vedení klubu chtějí touto cestou vřele poděkovat svým příznivcům za hlasování a za neutuchající podporu! Velmi si jí váží a věří, že budou i nadále přinášet nezapomenutelné zážitky především v úžasné atmosféře domácích duelů! Podrobnosti a rozhovor se Simonou Baumrtovou naleznete na odkazu Žateckého deníku.

Nejúspěšnější sportovec roku 2016 - výsledky Dospělí - jednotlivci

1. Simona Baumrtová, plavání, Slávie Chomutov
2. Lucie Svěcená, plavání, Jazzmani Žatec
3. Ondřej Vít, nohejbal, NH Žatec
4. Fabiana Bytyqi, box, SES Team Czech Rep.
5. Lucie Sedláčková, box, SES Team Czech Rep.
6. Viktor Hübl
7. František Lukeš, hokej, HC Verva Litvínov
8. Jakub Langhammer, triatlon, Krušnoman TT Litvínov
9. Petr Bartůněk, plavání, ÚAPS Ústí n. L.
10. David Kämpf, hokej, Piráti Chomutov

Dospělí - kolektivy

1. BK Armex Děčín (basket)
2. HC Verva Litvínov (hokej)
3. Piráti Chomutov (hokej)

Mládež - jednotlivci

1. Tereza Fišerová, kanoistika, KK Roudnice
2. Tomáš Polanský, stolní tenis, Slavoj Severotuk Ústí
3. Patrik Žitný, fotbal, FK Teplice

Mládež - kolektivy

1. FK Teplice U21 (fotbal)
2. ÚAPS (plavání)
3. Kajak Děčín (kanoistika)

Trenér

1. Vladimír Růžička, hokej, Piráti Chomutov

Handicap

1. Eva Berná, atletika, TJ Zdravotně postižených Nola Teplice

Masters

1. Lenka Königová, judo, SK Judo Děčín

Hvězda Deníku

1. Lucie Svěcená, plavání, Jazzmani Žatec


Zdroj: http://zatecky.denik.cz/zpravy_region/sportovec_usteckeho_kraje_zatec_20170330.html

 

239x  | JD, Žatecký deník | Tisk | Přejít zpět

 

 

Fotografie týdne

Pozvánka na PLAY-OFF

Kooperativa NBL 2016/17 Nadstavbová část A1 A2

#TýmyK+-%
1.ČEZ Basketball Nymburk3231163
2.BK JIP Pardubice3224856
3.BK ARMEX Děčín32181450
4.USK Praha32161648
5.BK Opava32161648
6.GEOSAN Kolín32141846
#TýmyK+-%
1.DEKSTONE Tuři Svitavy32161648
2.SLUNETA Ústí nad Labem32141846
3.NH Ostrava32131945
4.Lions J. Hradec32112143
5.mmcité Brno32102242
6.Orli Prostějov3292341

Průměr na zápas

BodyUžitečnost
Houška P.13.2Houška P.15.5
Vyoral T.12.1Pomikálek T.12.6
Palyza L.10.9Vyoral T.11.1
Pomikálek T.9.8Palyza L.10.5
Šiška O.7.2Houška J.9.2

DoskokyAsistence
Pomikálek T.5.6Vyoral T.3.4
Houška P.5.3Šiška O.3.4
Houška J.4.7Palyza L.2.3
Landa R.3.2Pomikálek T.1.6
Palyza L.3.1Houška P.1.6

Kalendář zápasů



 

Generální partner

Přihlásit

Skrýt  Zavřít a již nezobrazovat