Novinky

Stříbro Válečníků v krajské anketě

30.03.2018 15:30Luděk Černý | Tisk | Přejít zpět
Stříbro Válečníků v krajské anketě

Po vítězství v okresním kole Nejúspěšnější sportovec roku 2017 dokázali Válečníci zabodovat také v krajském kole této ankety pořádané redakcemi Deníku, když mezi dospělými kolektivy obsadili nádherné 2. místo.



Slavnostní vyhlášení krajského kola se konalo v pondělí 26. března v ústeckém divadle a děčínské basketbalisty, třikrát za sebou stříbrné v Kooperativa NBL, předskočily v silné konkurenci pouze Černí andělé, tedy házenkářky Mostu. Bronz pak brali extraligoví hokejisté Chomutova.
 
DOSPĚLÍ – JEDNOTLIVCI:
1. Simona Baumrtová (plavání, TJ Slavie Chomutov), 2. Vladimír Slanina (sjezd na divoké vodě, Loko Žatec), 3. Adam Lacko (motorismus, Buggyra Roudnice), 4. Fabiana Bytyqi (box, SES Team Czech Republic), 5. Adéla Citová (aerobik, Fitness klub Louny), 6. Markéta Jeřábková (házená, DHK Baník Most), 7. Jan Landa (házená, HK FCC Město Lovosice), 8. Ondřej Bíro (malá kopaná, Gamblers Most), 9. Petr Bartůněk (plavání, Ústecká akademie), 10. Lucie Svěcená (plavání, Jazzmani Žatec)

DOSPĚLÍ – KOLEKTIVY:
1. DHK Baník Most (házená), 2. BK ARMEX Děčín (basketbal), .3. Piráti Chomutov (hokej)

MLÁDEŽ – JEDNOTLIVCI:
1. Adéla Házová (rychlostní kanoistika, TJ Kajak Děčín), 2. Lucie Nesnídalová (vodní slalom, Lokomotiva Žatec), 3. Ladislav Eisenhammer (kickbox, SK Kosagym Kadaň)

MLÁDEŽ – KOLEKTIVY:
1. FK Teplice (fotbal), 2. Ústecká akademie (plavání), 3. Sport Judo Litoměřice (judo)

TRENÉR:
Roman Eckert, Petr Thiel (Ústecká akademie plaveckých sportů)

HANDICAP:
Šavlová Adéla (lyžování, Arkádie)

MASTERS:
Lenka Königová (judo, DDM Judo Děčín)

SPORTOVNÍ HVĚZDA DENÍKU:
Patrik Herčzík (kulturistika, TJ Sport Chomutov)

Další informace a fotografie ZDE.

1371x  | Luděk Černý | Tisk | Přejít zpět

Fotografie týdne

bezfaulu.cz

Kooperativa NBL 2018/19 Nastavba

skupina A1/A2

#TýmyK+-%
1.ČEZ Basketball Nymburk29290100
2.DEKSTONE Tuři Svitavy2920969
3.Olomoucko29181162
4.BK JIP Pardubice29161355
5.SLUNETA Ústí nad Labem29161355
6.BK ARMEX Děčín29141548
7.BK Opava29141548
8.egoé Basket Brno29101935
#TýmyK+-%
1.USK Praha28111739
2.GEOSAN Kolín28101836
3.NH Ostrava2882029
4.Kingspan Královští sokoli2862221

Průměr na zápas

BodyUžitečnost
Autrey L.15.0Autrey L.20.2
Carlson K.11.3Carlson K.14.8
Šiška O.9.4Pomikálek T.9.4
Pomikálek T.9.1Šiška O.8.4
Feštr L.8.2Grunt P.7.5

DoskokyAsistence
Autrey L.7.9Šiška O.3.3
Carlson K.5.4Autrey L.3.2
Pomikálek T.4.7Feštr L.1.8
Grunt P.3.5Kroutil F.1.8
Landa R.3.5Carlson K.1.4

Kalendář zápasů



 

Generální partner

Přihlásit