Novinky

BK CHOMUTOV - BK DĚČÍN 76:86 (14:23,35:45,52:53)

25.08.2009 13:56BK Děčín | Tisk | Přejít zpět
První přípravný zápas jsme odehráli na půdě ambiciozního účastníka 1. ligy - BK Chomutov.

Do utkání naše družstvo vstupovalo z hrubé přípravy a proti velice silnému družstvu Chomutova, které před sezonou značně posílilo, se postavila základní pětka ve složení Balík, Pištěcký, Alič a oba Houškové.

Od začátku jsme si vytvořili mírný náskok, který se nám pěknými akcemi podařilo navýšit i na 16bodů. Hráči jsou v přípravě zatím bez konkrétních herních variant a tak hra byla postavena spíše na improvizaci a proto docházelo k několika zbytečným chybám jak v obraně tak i na útočné polovině. To se nejvíce projevilo ve třetí čtvrtině, kdy naši hráči dali pouze 8bodů a domácí snížili po 30-ti minutách na rozdíl jediného bodu 52:53. Ve čtvrté čtvrtině se nám podařilo odskočit na rozdíl 10bodů, který jsme si i přes závěrečnou snahu domácích udrželi. Utkání splnilo očekávání a pro naše hráče to byl ideální vstup do série přípravných zápasů.

Body Děčína: Balík 13, Houška J. 12, Hatcher 11, Fenderson, Soukup a Fohler po 10, Houška P. 8, Alič 5, Pomikálek 4, Smeták 2, Piťěcký 1.

Body Chomutova: Staněk 20, Hunter 16, Kubálek 13, Hrubý Junek a Vorlíček po 7, Jiráň 4, Štěpánek 2.