Novinky

Rychlý návrat

14.07.2017 09:25JD | Tisk | Přejít zpět
Rychlý návrat

Náhlá změna situace kvůli odchodu Tomáše Vyorala vedla ke svedení cest nedávno rozdělených a Ondřej Šiška se s vedením BK ARMEX Děčín dohodl na obnovení spolupráce! Třiadvacetiletý rozehrávač tak zůstává součástí úspěšného týmu a společně s nově příchozím Lukášem Feštrem vytvoří na dirigentském postu tandem, jenž by měli společně fungovat již na Univerziádě v Taipei, kam byli oba hráči nominovaní. 

 Začátkem června byl oznámen Ondřejův odchod, ale i přes zájem jiných klubů se během měsíce přerovský rodák neupsal jinde, a tak nic nebránilo obnovení spolupráce s děčínským klubem. V nově vzniklé situaci (odchod Tomáše Vyorala do mistrovského Nymburka) "Šíša" podepsal smlouvu v klubu na následující sezónu s opcí na ročník 2018/19. 

Ondřej Šiška se intenzivně setká se svým novým spoluhráčem Lukášem Feštrem v univerziádním výběru trenérů Marka a Geršla. Ten se sejde v pondělí 7.8. (stejně jako děčínský A-tým) a bude se připravovat na malou Olympiádu, jak se Univerziádě přezdívá, konané na Taiwanu v Taipei. Český tým čeká náročný boj o dvě postupová místa v konkurenci výběrů USA, Argentiny, Estonska, Rumunska a Spojených Arabských Emirátů.   

Ondřej Šiška:

"Pokračovat v působení u stříbrného medailisty je lákavá příležitost a těším se na to. Věřím, že navážeme na úspěšné roky a budeme předvádět dobrý basket!"

Trenér Pavel Budínský:

"Jsem rád, že Ondra bude pokračovat v našem týmu. Vždy je lepší navazovat s alespoň jedním rozehrávačem než mít najednou oba dva nové. Ondra má velký potenciál, určitě je pro něj tato nová situace výzva a ty on má rád..."

Generální manažer Lukáš Houser:

"Když jsme se po sezóně rozhodli dále nespolupracovat s Ondrou Šiškou, bylo to ovlivněné naší vůlí udržet Tomáše Vyorala. Po jeho odchodu se situace změnila a my naše rozhodnutí přehodnotili. Po vyřčení věty "Možná se naše cesty ještě spojí." jsem u Ondry její naplnění nečekal tak brzy. Okolnosti tomu však přispěly a my vybrali toto řešení jako nejlepší možné a na Ondru se těšíme."

 

1991x  | JD | Tisk | Přejít zpět

 

 

Krátké zprávy

Fotografie týdne

Finále KNBL 2017

Kooperativa NBL 2017/18 Základní část

#TýmyK+-%
1.GEOSAN Kolín0000
2.DEKSTONE Tuři Svitavy0000
3.NH Ostrava0000
4.Fio banka J. Hradec0000
5.SLUNETA Ústí nad Labem0000
6.Olomoucko0000
7.mmcité+ Brno0000
8.BK JIP Pardubice0000
9.BK Opava0000
10.ČEZ Basketball Nymburk0000
11.BK ARMEX Děčín0000
12.USK Praha0000

Průměr na zápas

BodyUžitečnost

DoskokyAsistence

Kalendář zápasů 

Generální partner

Přihlásit