Novinky

Válečníci znají soupeře a termíny v AAC

12.09.2019 11:57JD | Tisk | Přejít zpět
Válečníci znají soupeře a termíny v AAC


Ve čtvrtek 12.9. proběhlo setkání zástupců všech účastníků Alpe Adria Cupu 2019/20, které se opět konalo ve víděňské hale Hallmann Dome, kde svá domácí utkání hraje jeden z vídeňských celků a zároveň účastník AAC. Los proběhl stejně jako vloni se zásadním rozdílem pro Válečníky, kteří už dopředu věděli, že v základní skupině narazí na jeden český celek, neboť česká účast (5 týmů) je poprvé v historii nejsilnější ze všech účastnických zemí.

Válečníci tedy ve skupině D narazí na rakouský UBSC Graz, s nímž se utkali i v loňském ročníku, ale který má hodně výrazně obměněný kádr (mimo jiné i s křídelníkem Šepou známém z Prostějova). Graz čeká v AAC třetí sezóna a zatím nepostoupil ze základní skupiny. Dalším týmem je chorvatský KK Vrijednosnice Osijek - ten ve svém třetím roce v AAC vloni poprvé postoupil do čtvrtfinále, kde podlehl Patriotům z Levic 2-0 na zápasy. Třetím soupeřem Děčína je ten nejbližší možný - SLUNETA Ústí nad Labem, která vstoupí do svého třetího ročníku AAC, když ve druhém vypadla ve čtvrfinále s chorvatským Škrljevem na skóre.  

Ve čtvrtek byly také dohodnuty termíny jednotlivých střetnutí:

24.9. (úterý)     18:00   BK ARMEX Děčín - UBSC Raiffeisen Graz 
28.9. (sobota)  18:00   BK ARMEX Děčín - SLUNETA Ústí nad Labem

16.10. (středa) 19:00   UBSC Raiffeisen Graz - BK ARMEX Děčín
22.10. (úterý)  18:00   BK ARMEX Děčín - KK Vrijednosnice Osijek 
5.11. (úterý)     18:00   KK Vrijednosnice Osijek - BK ARMEX Děčín
4.12. (středa)   18:00   SLUNETA Ústí nad Labem - BK ARMEX Děčín

Vstupenky na první utkání budou vzhledem k distribuci permanentek v prodeji od soboty 21.9.2019. Sledujte prosím pro podrobnosti web.

 

Vídeňský los určil tyto čtyři základní skupiny:

Skupina A 

Klosterneuburg (AUT), Pardubice, Škrljevo (CRO), Gliwice (POL)

Skupina B

Gmunden (AUT), Brno, Polzela (SLO), Levice (SVK)

Skupina C

Vienna (AUT), Opava, Šenčur (SLO), Körmend (HUN)

Skupina D

Graz (AUT), Ústí, Osijek (CRO), Děčín

 

1277x  | JD | Tisk | Přejít zpět

molten

Krátké zprávy

Fotografie týdne

Od čtvrtka 1 on 1 challenge

Kooperativa NBL 2019/20

Nadstavba

#TýmyK+-%
1.ERA Basketball Nymburk28280100
2.BK Opava2820871
3.DEKSTONE Tuři Svitavy2819968
4.SLUNETA Ústí nad Labem28161257
5.Olomoucko28151354
6.BK JIP Pardubice28151354
7.USK Praha28131546
8.BK ARMEX Děčín28111739
#TýmyK+-%
1.Kingspan Královští sokoli2781930
2.mmcité1 Basket Brno2781930
3.NH Ostrava2781930
4.GEOSAN Kolín2752219

Průměr na zápas

BodyUžitečnost
Autrey L.15.2Autrey L.20.2
Carlson K.10.6Carlson K.13.6
Šiška O.10.5Pomikálek T.9.7
Pomikálek T.9.0Šiška O.8.6
Feštr L.7.8Landa R.6.7

DoskokyAsistence
Autrey L.7.1Šiška O.3.6
Carlson K.5.6Autrey L.3.4
Pomikálek T.4.5Feštr L.1.9
Landa R.3.4Kroutil F.1.3
Grunt P.3.2Ježek Š.1.3

Kalendář zápasů



 

Generální partner

Přihlásit