Novinky

Válečníci znají soupeře a termíny v AAC

12.09.2019 11:57JD | Tisk | Přejít zpět
Válečníci znají soupeře a termíny v AAC


Ve čtvrtek 12.9. proběhlo setkání zástupců všech účastníků Alpe Adria Cupu 2019/20, které se opět konalo ve víděňské hale Hallmann Dome, kde svá domácí utkání hraje jeden z vídeňských celků a zároveň účastník AAC. Los proběhl stejně jako vloni se zásadním rozdílem pro Válečníky, kteří už dopředu věděli, že v základní skupině narazí na jeden český celek, neboť česká účast (5 týmů) je poprvé v historii nejsilnější ze všech účastnických zemí.

Válečníci tedy ve skupině D narazí na rakouský UBSC Graz, s nímž se utkali i v loňském ročníku, ale který má hodně výrazně obměněný kádr (mimo jiné i s křídelníkem Šepou známém z Prostějova). Graz čeká v AAC třetí sezóna a zatím nepostoupil ze základní skupiny. Dalším týmem je chorvatský KK Vrijednosnice Osijek - ten ve svém třetím roce v AAC vloni poprvé postoupil do čtvrtfinále, kde podlehl Patriotům z Levic 2-0 na zápasy. Třetím soupeřem Děčína je ten nejbližší možný - SLUNETA Ústí nad Labem, která vstoupí do svého třetího ročníku AAC, když ve druhém vypadla ve čtvrfinále s chorvatským Škrljevem na skóre.  

Ve čtvrtek byly také dohodnuty termíny jednotlivých střetnutí:

24.9. (úterý)     18:00   BK ARMEX Děčín - UBSC Raiffeisen Graz 
28.9. (sobota)  18:00   BK ARMEX Děčín - SLUNETA Ústí nad Labem

16.10. (středa) 19:00   UBSC Raiffeisen Graz - BK ARMEX Děčín
22.10. (úterý)  18:00   BK ARMEX Děčín - KK Vrijednosnice Osijek 
5.11. (úterý)     18:00   KK Vrijednosnice Osijek - BK ARMEX Děčín
4.12. (středa)   18:00   SLUNETA Ústí nad Labem - BK ARMEX Děčín

Vstupenky na první utkání budou vzhledem k distribuci permanentek v prodeji od soboty 21.9.2019. Sledujte prosím pro podrobnosti web.

 

Vídeňský los určil tyto čtyři základní skupiny:

Skupina A 

Klosterneuburg (AUT), Pardubice, Škrljevo (CRO), Gliwice (POL)

Skupina B

Gmunden (AUT), Brno, Polzela (SLO), Levice (SVK)

Skupina C

Vienna (AUT), Opava, Šenčur (SLO), Körmend (HUN)

Skupina D

Graz (AUT), Ústí, Osijek (CRO), Děčín

 

903x  | JD | Tisk | Přejít zpět

Fotografie týdne

SANEX CZ NF U12

Kooperativa NBL 2019/20

Základní část

#TýmyK+-%
1.ERA Basketball Nymburk440100
2.BK Opava440100
3.Olomoucko43175
4.USK Praha43175
5.SLUNETA Ústí nad Labem43175
6.DEKSTONE Tuři Svitavy42250
7.BK JIP Pardubice42250
8.BK ARMEX Děčín42250
9.NH Ostrava41325
10.mmcité1 Basket Brno4040
11.Kingspan Královští sokoli4040
12.GEOSAN Kolín4040

Průměr na zápas

BodyUžitečnost
Autrey L.15.2Autrey L.20.2
Carlson K.10.6Carlson K.13.6
Šiška O.10.5Pomikálek T.9.7
Pomikálek T.9.0Šiška O.8.6
Feštr L.7.8Landa R.6.7

DoskokyAsistence
Autrey L.7.1Šiška O.3.6
Carlson K.5.6Autrey L.3.4
Pomikálek T.4.5Feštr L.1.9
Landa R.3.4Kroutil F.1.3
Grunt P.3.2Ježek Š.1.3

Kalendář zápasů



 

Generální partner

Přihlásit