Podpora rozhodčím!

19.09.2014

JD
721 x

Šance pro mladé rozhodčí na rychlejší rozvoj a posun je tu! Česká basketbalová federace ve splupráci s Ústředním trenérem mládeže ČBF a Národním instruktorem FIBA připravili program pro rozvoj mladých cílevědomých sudí! Prosíme zájemce, aby se ozvali se přímo na uvedenou adresu, případně na náš klub.

Celý článek

Lukáš Bažant, další hráč, který nám poskytl rozhovor o své kariéře i soukromí

19.09.2014

Zpovídal: Pavlína Mazačová
zobrazeno 1350 x

V následujícím rozhovoru se dočtete Lukášovo hodnocení minulé sezóny a to, jak se mu ji podařilo skloubit s vysokou školou a státnicemi. Léto se blíží ke svému závěru a nás zajímalo, jak si ho Bazy užil a zda se udržoval ve formě. V následujících řádcích také najdete, jestli ho doma vítá nějaký domácí mazlíček.

Číst více

V odvetě se Švédy prohra

18.09.2014

JD
1095 x
Fotogalerie

V předposlední přípravě prohrál BK Děčín v koncovce utkání se švédským mistrem 69:73. Zápas měl v prvním poločase velmi podobný průběh jako středeční duel. Ovšem ve třeté čtvrtině tentokrát měli mírně navrch Kings, kteří 5 minut před koncem vedli už o 9 bodů... Děčín zápas zdramatizoval a přivedl do vyrovnané koncovky, kde si však Södertälje výhru obhájilo.

Celý článek

Po obratu výhra se Södertälje

17.09.2014

JD
1214 x

BK Děčín dokázal ve svém šestém přípravném duelu porazit SBBK Södertälje Kings poměrem 85:76. Domácí k výhře dotáhl především Jelínek, když po špatném začátku museli Válečníci dotahovat. Po zlepšeném projevu však dokázali postupně získat převahu a v závěru udrželi náskok vybudovaný ve třetím dějství.

12.09.2014

Po útočně z obou stran velmi zdařilém utkání odcházeli vítězně domácí. Velmi týmový výkon od Komárna vedl v průběhu zápasu až k vedení o 18 bodů (69:51). Děčín se však zvedl a dokázal dokonce vyrovnat na 85:85. Na obrat však síly nezbývaly a domácí zkušeně dovedli zápas k výhře 100:91.

Po boji v Handlové výhra

11.09.2014

Také ve druhém utkání na slovenském tripu získali Válečníci výhru. Po mnohem těžším utkání a vyrovnaném průběhu urvali cennou výhru na horké půdě Baníku Handlová 81:88. Bodovými lídry se staly dvě nové tváře Tucker a Jelínek. Vyzrálý soupeř se šesti balkánskými cizinci v týmu byl pro Děčín skvělou prověrkou.

Rozhovor s Tomášem Vyoralem

10.09.2014
Ani Tomáš neunikl naší zpovědi v rámci série rozhovorů. Naše otázky opět směřovaly na zhodnocení loňské sezóny a na očekávání od sezóny nadcházející. Zajímalo nás i „sžití“ s novými posilami a ze soukromí například, jak Tomáš trávil léto nebo jak je zdatný v kuchyni.

Třetí přípravná výhra

10.09.2014

První duel na Slovensku Válečníci zvládli. Na půdě vicemistra Slovenska nastoupil BK Děčín bez Bosáka a Jiříčka, oba se zdravotními problémy zůstali v Děčíně a k východním sousedům ani neodcestovali. Rovněž domácí nebyli kompletní, když jim ze zdravotních důvodů chyběl slovenský reprezentant Jašš a švédský rozehrávač Barton. Konečný výsledek 61:89.