BK DĚČÍN - RUDUPIS PRIENAI 102:70 (28:9, 58:29, 80:48)

02.09.2009

BK Děčín
3817 x
Fotogalerie

Děčínští basketbalisté se v prvním domácím přípravném utkání střetli s nováčkem nejvyšší litevské soutěže, týmem Rudupis Prienai.

Domácí hráči vstoupili do utkání výborně a po úvodních čtyřech bodech z rukou Hatchera a koši Fendersona vedli již 6:0, na což kouč hostí okamžitě reagoval oddechovým časem. V 5. minutě se hostujícímu celku podařilo snížit na 10:6, ale o 2 minuty později jsme po koši Pištěckého opět vedli již 18:9. Zbytek 1. čtvrtiny byl jasně v režii našeho týmu a po úvodních deseti minutách svítil na světelné tabuli stav 28:9.

Celý článek

Rozhovor s novou posilou - LaVontay Fendersonem

02.09.2009

Alena Laryšová
3040 x

Když jsme sháněli posilu na křídlo, naše volba padla na hráče jménem LaVontay Shawndell Fenderson. Tento hráč přichází z USA ze státu Wisconsin. V říjnu mu bude 24 let a měří 194cm. Jeho herní pozice je guard, nebo-li křídlo.

Přečtěte si jeho první dojmy z Děčína a vlastně z Evropy vůbec, protože LaVontay k nám přichází přímo z universitního týmu Winsconsine Parkside a jedná se o jeho první sezónu mimo USA.

Celý článek

Rozhovor s Honzou Smetákem

01.09.2009

2501 x

Jan Smeták. Toto jméno jste v Děčíně určitě ještě nezaregistrovali a přesto již celou letní přípravu na nadcházející sezónu absolvoval tento  207cm měřící mladík s naším "Áčkem". Proto Vám přinášíme rozhovor, který s Honzou udělal Jakub Houška.

Celý článek

MITTELDEUTSCHER BC WEISSENFELS - BK DĚČÍN 82:75

29.08.2009

BK Děčín
2937 x

Průběh: 21:22,50:39,63:57

Střelci BK Děčín: Alič 13, Hatcher, Pištěcký a Balík po 11, Fohler, Fenderson a Pomikálek po 6, Smeták 5, Houška P. 4, Soukup 2

27.08.2009
Kde hráli hráči, kteří spojili svoji basketbalovu kariéru s BK Děčín po odchodu od nás? A co dělají nyní? Pokud Vás tyto otázky zajímají, přečtěte si zajímavé informace například o Rah-Shunu Robertsovi, Peteru Mulliganovi nebo Michaelu Garrettovi.

BK CHOMUTOV - BK DĚČÍN 76:86 (14:23,35:45,52:53)

25.08.2009
První přípravný zápas jsme odehráli na půdě ambiciozního účastníka 1. ligy - BK Chomutov.

Do utkání naše družstvo vstupovalo z hrubé přípravy a proti velice silnému družstvu Chomutova, které před sezonou značně posílilo, se postavila základní pětka ve složení Balík, Pištěcký, Alič a oba Houškové.