A-tým > Termínovka

4. kolo 22.10.2019 v 18:00 BK Armex Děčín vs KK Vrijednosnice Osijek
5. kolo 26.10.2019 v 17:30 NH Ostrava vs BK Armex Děčín
6. kolo 30.10.2019 v 18:00 BK Armex Děčín vs basket Brno
7. kolo 02.11.2019 v 17:30 BK Olomoucko vs BK Armex Děčín
5. kolo 05.11.2019 v 18:00 KK Vrijednosnice Osijek vs BK Armex Děčín
8. kolo 09.11.2019 v 18:00 BK Armex Děčín vs Kingspan Královští sokoli
9. kolo 13.11.2019 v 18:00 SLUNETA Ústí nad Labem vs BK Armex Děčín
10. kolo 16.11.2019 v 18:00 BK Armex Děčín vs USK Praha
11. kolo 22.11.2019 v 17:30 BK JIP Pardubice vs BK Armex Děčín
6. kolo 04.12.2019 v 18:00 SLUNETA Ústí nad Labem vs BK Armex Děčín
12. kolo 07.12.2019 v 17:00 DEKSTONE Tuři Svitavy vs BK Armex Děčín
13. kolo 11.12.2019 v 17:45 BK Armex Děčín vs BC GEOSAN Kolin
14. kolo 14.12.2019 v 18:00 BK Opava vs BK Armex Děčín
15. kolo 20.12.2019 v 17:00 ERA Basketball Nymburk vs BK Armex Děčín
16. kolo 29.12.2019 v 18:00 BK Armex Děčín vs NH Ostrava
17. kolo 04.01.2020 v 19:30 mmcité1 Basket Brno vs BK Armex Děčín
18. kolo 11.01.2020 v 18:00 BK Armex Děčín vs BK Olomoucko
19. kolo 15.01.2020 v 19:00 Kingspan Královští sokoli vs BK Armex Děčín
20. kolo 18.01.2020 v 18:00 BK Armex Děčín vs SLUNETA Ústí nad Labem
21. kolo 25.01.2020 v 18:00 USK Praha vs BK Armex Děčín
22. kolo 29.01.2020 v 18:00 BK Armex Děčín vs BK JIP Pardubice
Termíny se mohou měnit hlavně z důvodu TV přenosů Legenda: oranžová - doma, modrá - venku

Fotografie týdne

SANEX CZ NF U12

Kooperativa NBL 2019/20

Základní část

#TýmyK+-%
1.ERA Basketball Nymburk440100
2.BK Opava440100
3.Olomoucko43175
4.USK Praha43175
5.SLUNETA Ústí nad Labem43175
6.DEKSTONE Tuři Svitavy42250
7.BK JIP Pardubice42250
8.BK ARMEX Děčín42250
9.NH Ostrava41325
10.mmcité1 Basket Brno4040
11.Kingspan Královští sokoli4040
12.GEOSAN Kolín4040

Průměr na zápas

BodyUžitečnost
Autrey L.15.2Autrey L.20.2
Carlson K.10.6Carlson K.13.6
Šiška O.10.5Pomikálek T.9.7
Pomikálek T.9.0Šiška O.8.6
Feštr L.7.8Landa R.6.7

DoskokyAsistence
Autrey L.7.1Šiška O.3.6
Carlson K.5.6Autrey L.3.4
Pomikálek T.4.5Feštr L.1.9
Landa R.3.4Kroutil F.1.3
Grunt P.3.2Ježek Š.1.3

Kalendář zápasů



 

Generální partner

Přihlásit