A-tým > Termínovka

5. kolo 20.10.2018 v 18:00 BK Armex Děčín vs NH Ostrava
7. kolo 22.10.2018 v 18:00 BK JIP Pardubice vs BK Armex Děčín
6. kolo 27.10.2018 v 18:00 BK Armex Děčín vs USK Praha
8. kolo 03.11.2018 v 18:00 BK Armex Děčín vs BK Opava
3. kolo 07.11.2018 v 18:00 BK Armex Děčín vs Egis Körmend
9. kolo 10.11.2018 v 17:45 BC GEOSAN Kolín vs BK Armex Děčín
4. kolo 14.11.2018 v 18:00 BK Armex Děčín vs Union Basket Sport Club Graz
10. kolo 17.11.2018 v 18:00 BK Armex Děčín vs ČEZ Basketball Nymburk
11. kolo 21.11.2018 v 18:00 SLUNETA Ústí nad Labem vs BK Armex Děčín
12. kolo 24.11.2018 v 19:00 Královští sokoli vs BK Armex Děčín
5. kolo 04.12.2018 v 19:00 Union Basket Sport Club Graz vs BK Armex Děčín
6. kolo 05.12.2018 v 18:00 Egis Körmend vs BK Armex Děčín
13. kolo 12.12.2018 v 18:00 BK Armex Děčín vs DEKSTONE Tuři Svitavy
14. kolo 15.12.2018 v 16:00 BK Olomoucko vs BK Armex Děčín
15. kolo 20.12.2018 v 18:00 BK Armex Děčín vs egoé Basket Brno
16. kolo 29.12.2018 v 17:30 NH Ostrava vs BK Armex Děčín
17. kolo 05.01.2019 v 17:30 USK Praha vs BK Armex Děčín
18. kolo 09.01.2019 v 18:00 BK Armex Děčín vs BK JIP Pardubice
19. kolo 12.01.2019 v 18:00 BK Opava vs BK Armex Děčín
20. kolo 19.01.2019 v 18:00 BK Armex Děčín vs BC GEOSAN Kolín
21. kolo 26.01.2019 v 17:00 ČEZ Basketball Nymburk vs BK Armex Děčín
22. kolo 02.02.2019 v 18:00 BK Armex Děčín vs SLUNETA Ústí nad Labem
Termíny se mohou měnit hlavně z důvodu TV přenosů Legenda: oranžová - doma, modrá - venku

Krátké zprávy

Video z Levic

10.10.2018

Novinky v NBL

25.09.2018

Nábor

24.09.2018

BEZ FAULU

20.09.2018

Fotografie týdne

Zlatý podraz

Kooperativa NBL 2018/19 Základní část

#TýmyK+-%
1.ČEZ Basketball Nymburk330100
2.BK JIP Pardubice330100
3.egoé Basket Brno43175
4.DEKSTONE Tuři Svitavy43175
5.BK Opava43175
6.BK ARMEX Děčín42250
7.Olomoucko42250
8.USK Praha41325
9.SLUNETA Ústí nad Labem41325
10.GEOSAN Kolín41325
11.NH Ostrava41325
12.Královští sokoli4040

Průměr na zápas

BodyUžitečnost
Autrey L.19.8Autrey L.29.5
Carlson K.12.5Carlson K.15.3
Kroutil F.10.0Kroutil F.10.3
Feštr L.9.3Pomikálek T.9.8
Pomikálek T.8.8Šiška O.6.5

DoskokyAsistence
Autrey L.10.3Šiška O.4.5
Carlson K.6.3Autrey L.3.0
Pomikálek T.5.5Kroutil F.2.5
Šiška O.3.0Feštr L.1.8
Landa R.2.5Carlson K.1.3

Kalendář zápasů



 

Generální partner

Přihlásit

Skrýt  Zavřít a již nezobrazovat